budka suflera romuald lipko nie żyje
.
Aleksandra Bolko - 7 Lutego 2020

Łzy same lecą. Romuald Lipko nie spełnił swojego ostatniego marzenia, zabrakło 7 dni

Budka Suflera to jeden z najbardziej legendarnych zespołów w naszym kraju, Polacy go uwielbiają. Ciężko wyobrazić sobie jakąkolwiek zabawę bez ich piosenek. 6 lutego zmarł jeden z założycieli grupy, Romuald Lipko. Zmarł niespodziewanie, nie zdążył spełnić ostatniego marzenia.

Budka Suflera pożegnała jednego ze swoich założycieli . W nocy z 6 na 7 lutego zmarł Romuald Lipko. Kompozytor był legendą, grał na kilku instrumentach oraz śpiewał. Dziś nie ma już tak wszechstronnie utalentowanych ludzi. W kwietniu miałby 70 lat. Zmarł nagle, nie udało mu się spełnić ostatniego marzenia.

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski ma wirusa HIV? Mocne oskarżenia jego byłej żony, opublikował wyniki badańCzytaj dalej

Budka Suflera w żałobie

Zespół został założony na początku lat 70. przez Lipko i Krzysztofa Cugowskiego. Był autorem lub współautorem jego największych hitów, takich jak: „Sen o dolinie”, „Jolka, Jolka pamiętasz”, „Nie wierz nigdy kobiecie”, „Za ostatni grosz”, „Takie tango” czy „Bal wszystkich świętych”.

- Dnia 6 lutego koło północy, po przegranej walce z nowotworem, odszedł Romuald Lipko, jeden z najwybitniejszych kompozytorów polskiej muzyki rozrywkowej końca XX i początku XXI w., współtwórca i kreator zespołu Budka Suflera, autor wielu wielkich polskich przebojów - można przeczytać na Facebookowym profilu grupy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama, dziecko rodzi dzieckoNiewyobrażalne okrucieństwo, 5 latka urodziła dziecko, 9 latek ojcem. Podobnych do nich jest więcejCzytaj dalej

Artysta nie zdążył spełnić marzenia

Zespół zakończył swoją działalność w 2014 roku. Marzeniem Lipko było reaktywować zespół, co miało dojść do skutku w tym roku. Zaplanowali trasę koncertową, a najbliższy koncert mieli zagrać w Lublinie, 14 lutego. Lipko jednak nie dożył tej daty, zmarł w nocy z 6 na 7 lutego.

Dzisiaj grzeje:1. Śmiano się z niego, że jest za brzydki dla swojej ukochanej. Teraz zmienił się nie do poznania
2. Zabił ciężarną żonę podczas stosunku, ale na tym nie skończył. Okropny czyn, odbiera mowę

O śmierci muzyka informują wszystkie media. Muzycy i celebryci zamieszczają emocjonalne wpisy, w których żegnają się ze zmarłą legendą. Bardzo poruszający wpis zamieścił m.in. Paweł Kukiz na swoim Facebookowym profilu.

Najlepszy news dnia:

  1. Największe epidemie w ostatnich latach. Nie tylko koronawirus jest niebezpieczny
  2. Niemal każdy załapie się na wcześniejszą emeryturę. Nowy pomysł rządzących
  3. Roksana Węgiel przekazała kilka słów chorej Viki Gabor. Prawda o ich stosunkach wyszła na jaw
  4. Ostatnie słowa Romualda Lipko wyciskają łzy. Jego żona zdradziła co jej powiedział
  5. Łzy same lecą. Romuald Lipko nie spełnił swojego ostatniego marzenia, zabrakło 7 dni

Anna JantarPrzed śmiercią Romuald Lipko wyjawił dotąd nieznane fakty. Zdradził jak naprawdę wyglądały ostatnie chwile Anny JantarCzytaj dalej

źródło: Dziennik Wschodni

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News