Kto występował w serialu BrzydUla? Jak dziś wyglądają aktorzy?

Kto występował w serialu BrzydUla? Jak dziś wyglądają aktorzy? Źródło: youtube.com/KANAŁ ZAMKNIĘTY

Brzydula - obsada serialu emitowanego przez stację TVN. Wielu aktorów, grających w popularnej produkcji, zmieniło się nie do poznania. Główna bohaterka Ula, grana przez znaną aktorkę, to dzisiaj prawdziwa piękność. Kto jeszcze zagrał w serialu opowiadającym o losach sekretarki w domu mody?

BrzydUla - pełna obsada

BrzydUla - obsada serialu to najpopularniejsi polscy aktorzy. Niektórzy dopiero zaczynali swoją przygodę z aktorstwem i po tym ich kariera rozkwitła, inni to prawdziwe gwiazdy, który aktorstwo znają od podszewki.

BrzydUla to polski serial komediowy, który emitowany był w latach 2008-2009, wzorowany był na kolumbijskim odpowiedniku o tym podobnym tytule. Główną bohaterkę zagrała Julia Kamińska, jej partnera - Filip Bobek. W obsadzie znaleźli się również: Jacek Braciak, Małgorzata Socha, Łukasz Simlat, Łukasz Garlicki i wielu, wielu innych.

Ula BrzydUla i jej serialowe losy

Zdolna, utalentowana, inteligentna dziewczyna, która nie mogła pochwalić się zniewalającą urodą. Mieszka w niewielkiej miejscowości pod Warszawą wraz z ojcem i młodszym rodzeństwem. Serial rozpoczyna się z chwilą, gdy Ula dostaje pracę w prestiżowym domu mody Febo&Dobrzański. Już na pierwszy rzut oka dziewczyna kompletnie nie pasuje do nowego środowiska. Sytuacja bardzo przypomina tę ze słynnego filmu z Meryl Streep "Diabeł ubiera się u Prady". Ula Cieplak zakochuje się w swoim szefie, prezesie firmy Marku Dobrzańskim, który związany jest ze współwłaścicielką firmy, Pauliną Febo. Cała historia zbudowana jest wokół tego wątku, czyli perypetii miłosnych głównej bohaterki. 

Brzydula, jak dzisiaj wyglądają aktorzy serialu?

Urszula Cieplak - Julia Kamińska

Główna bohaterka serialu, młoda dziewczyna dobrze wykształcona, ekonomistka. Zostaje zatrudniona w firmie Febo&Dobrzański jako sekretarka i asystentka prezesa. Zakochana w swoim szefie.

Aktorka największą popularność zdobyła właśnie dzięki tytułowej roli w serialu BrzydUla. Zagrała później w wielu produkcjach telewizyjnych i filmowych, między innymi w Narzeczonym na niby. Julia Kamińska użycza również głosu w filmach animowanych, na przykład Astrid w Jak wytresować smoka.

Marek Dobrzański - Filip Bobek

Prezes firmy, który przejął posadę po ojcu, Krzysztofie. Jest inteligentny, jednak ma bardzo dużą słabość do kobiet, w szczególności do modelek współpracujących z Febo&Dobrzański.

Podobnie jak Julia Kamińska, on również zdobył dzięki tej roli większą popularność. Od tego czasu regularnie grywa w polskich serialach, jego serialowe losy można śledzić w Bodo, W rytmie serca, czy Przyjaciółkach.

Paulina Febo - Maja Hirsch

Narzeczona Marka, wraz z bratem Aleksem jest właścicielką firmy. 

Aktorka związana jest z Teatrem Dramatycznym w Warszawie. Zadebiutowała tam główną rolą w spektaklu "Salome". Zagrała również w serialach, takich jak: Bodo, czy Na krawędzi.

Violetta Kubasińska - Małgorzata Socha

Sekretarka Marka Dobrzańskiego. Pracuje w jednym biurze z Ulą, jednak jest jej kompletnym przeciwieństwem. Jest świadoma swojego uroku, jednak nie zalicza się do osób szczególnie inteligentnych.

Jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Gra zarówno w filmach, jak i serialach. Poza tym jest osobowością medialną, grywa również w reklamach, obecnie jest to spot sklepu meblowego i firmy Rossmann.

Maciej Szymczyk - Krzysztof Czeczot

Najlepszy przyjaciel Uli jeszcze z czasów dzieciństwa. Jest sąsiadem Cieplaków. Jest prostolinijnym, szczerym chłopakiem. Zaczął spotykać się z Anią, recepcjonistką w firmie, gdzie pracowała Ula.

Aktor przede wszystkim skupia się na rolach filmowych. Zazwyczaj gra on postacie drugoplanowe, jednak za każdym razem zachwyca swoim aktorstwem. Można go było oglądać między innymi w Pitbull. Nowe Porządki.

Pshemko właściwie Wieńczysław Wycior - Jacek Braciak

Główny projektant firmy Febo&Dobrzański. Jest szanowany w branży, choć dosyć ekscentryczny. Jest prawdziwym artystą z pasją, ale też postacią komiczną, furiatem i megalomanem.

Kontrowersyjny przez swoje poglądy, jeden z lepszych aktorów. Był związany z Mają Hirsch, z którą ma córkę. Jedna z głównych postaci w głośnym filmie Kler.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ula z M jak Miłość. Jak się nazywa aktorka? Co ją czeka w kolejnych odcinkach?
  2. Pamiętacie serial Cudowne lata? Tak dzisiaj wyglądają jego aktorzy
  3. Co to znaczy xD? Popularny wśród internautów symbol przyprawia o ból głowy
  4. Artur z M jak miłość. Kim jest i co łączy go z Marysią?
  5. Ile zarabiają aktorzy Hollywood? Najbardziej znani śpią na pieniądzach
Następny artykuł