Mężczyźni twierdzą, że tak wygląda najpiękniejsza kobieta świata. Skąd pochodzi? (FOTO)

Mężczyźni twierdzą, że tak wygląda najpiękniejsza kobieta świata. Skąd pochodzi? (FOTO) Źródło: instagram/hildeee/

Brzuch jest jednym z jej wielu atutów. Mężczyźni rozpływają się nad jej wyglądem i śmiało stwierdzają, że zasługuje na miano prawdziwego ideału. Trzeba przyznać, że ta kobieta naprawdę robi wrażenie.

Płaski brzuch, długie nogi, kobiece kształty i delikatna cera. To właśnie te walory sprawiły, że tysiące panów nie może zapanować nad emocjami i wprost zasypią ją komplementami. Mężczyźni w swoich wypowiedziach posuwają się niezwykle daleko i zgodnie przyznają, że właśnie tak wygląda prawdziwy ideał kobiety. Czy waszym zdanie rzeczywiście zasługuje ona na takie miano?  

Mężczyźni oszaleli na jej punkcie 

Hilde Osland na co dzień mieszka w Norwegii. Chętnie udziela się w mediach społecznościowych, a dokładniej na Instagramie, gdzie zamieszcza naprawdę sporo zdjęć. Zdecydowana większość fotografii przedstawia ją w całej okazałości, dzięki czemu internauci mogą podziwiać jej wdzięki. Hilde zrobiła prawdziwą furorę dzięki swoje wyjątkowej urodzie i obecnie może pochwalić się ponad 1,2 milionem obserwujących na Instagramie.  

Każdego dnia kobieta otrzymuje niezliczoną ilość wiadomości, w których mężczyźni chętnie komplementują jej wygląd. Panowie zupełnie stracili głowę i śmiało przyznają, że ich zdaniem Osland jest ucieleśnieniem najprawdziwszego ideału. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Płaski brzuch to nie wszystko 

Instagramerka zdecydowanie nie może wstydzić się swojej urody. Walorów ma wiele i ciężko jest wybrać te, które robią największe wrażenie. Hilde chętnie zamieszcza zdjęcia w samej bieliźnie, co sprawia, że nie w sposób nie zwrócić uwagi na jej płaski brzuch. Co więcej, mężczyźni są zachwyceni jej długimi nogami czy biustem. 

Ich uwadze nie umyka również wyjątkowa twarz kobiety, która odznacza się wyraźnymi rysami, pełnymi ustami i ciemnymi oczami. Zdaniem wielu mężczyzn, Hilde ma idealne proporcje zarówno twarzy, jak i całego ciała i z całą pewnością nie powinna mieć żadnych kompleksów. 

instagram/hildeee/

instagram/hildeee/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: WEBNIUSY

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News