1000 zł za wiedzę czym jest bryzol!
Pixabay.com pasja1000
Oktawian Góral - 19 Maja 2020

Bryzol wart 1000 zł! Co powinniśmy o nim wiedzieć? Czym jest bryzol?

Bryzol wart 1000 zł? Wszystko, co musisz wiedzieć o bryzolu. Nie pozwól, by następnym razem taka okazja przeszła koło nosa. Czym jest bryzol? Do czego służy? I dlaczego mówi o tym cała Polska? Wyjaśniamy w artykule.

Bryzol za tysiąc złotych. Pytanie o to, czym właśnie jest bryzol padło wczoraj w programie "Milionerzy" w telewizji TVN. "Milionerzy" to emitowany z przerwami od 1999 roku. Program opiera się na brytyjskim pomyśle. I choć przyjechał do Polski zza granicy, od lat podbija serca Polaków i bije kolejne rekordy popularności.

Pies i dzieckoMałe dziecko zbliżyło się do wielkiego psa. Reakcja pupila była jedyna w swoim rodzaju, wszystko się nagrałoCzytaj dalej

"Milionerzy" są na tyle emocjonującą rozrywką, że wielu z nas nie chce się z nimi rozstawać wcale. Co robić, gdy akurat w telewizji nie ma nowych odcinków, a wszystkie stare już zostały obejrzane kilka razy? Tutaj z pomocą przychodzą nam producenci gier. Zarówno komputerowych, jak i tych na telefony. W internecie bez problemu odnajdziemy setki wariacji na temat "Milonerów". Po zainstalowaniu odpowiadającej nam najbardziej wersji, sami możemy poczuć się jak w studio!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Psy i koty12 zdjęć pokazujących, jak koty rządzą psami. Ciężko powstrzymać śmiech, nr 4 i 6 bawią do łezCzytaj dalej

Bryzol wymaga koła ratunkowego

Wyemitowany wczoraj odcinek "Milionerów" zaskoczył niejednego wiernego fana tego programu. Okazało się, że uczestniczka, która przystąpiła do gry, skorzystała z koła ratunkowego już podczas pierwszego pytania! Takie rzeczy zdarzają się niezwykle rzadko.
Co sprawiło taki problem? Hubert Urbański odczytał uczestniczce zaskakujące pytanie.

"Milionerzy" to gra, która polega na wybraniu jednej z 4 dostępnych odpowiedzi. Uczestnicy mają prawo do 3 kół ratunkowych. Zmieniały się one w czasie trwania programu obecnie dostępne koła to: "Pół na pół", "Telefon do przyjaciela" oraz "Pytanie do publiczności".
Właśnie to ostatnie koło wybrała w przypadku pytania o bryzol uczestniczka.
Publiczność spośród 4 dostępnych odpowiedzi większością głosów wybrała jedną. Zaletą tego koła jest to, że opinia publiczności jest jedynie sugestią dla uczestnika, a nie narzuconym wyborem.

Bryzol - czym jest?

Przypomnijmy pytanie, które już na starcie sprawiło tyle kłopotów: "Bryza to wiatr wiejący w dzień od morza ku lądowi. A bryzol? Co to jest?". Dostępne odpowiedzi były następujące:
a) wieje z dolin ku szczytom
b) przyjaźnił się z Achillesem
c) jest fazą rozproszoną cieczy
d) kroi się w poprzek włókien
Publiczność wskazała większością głosów na ostatnią odpowiedź. Uczestniczka postanowiła także ją wybrać. Okazała się trafiona. Bryzol kroi się w poprzek włókien. Tak brzmi poprawna odpowiedź. Ale czym właściwie on jest?

Dzisiaj grzeje:

1. Badania potwierdziły rzecz, której najbardziej obawiali się lekarze. Chodzi o COVID-19

2. Z ostatniej chwili: Wiemy, kiedy odbędą się matury i egzaminy. Szef MEN potwierdził datę

Bryzol to usmażona i przyprawiona polędwica. Wybrać możemy spośród różnych rodzajów mięs: wołowiny, koniny lub wieprzowiny. Bryzol podaje się najczęściej ze smażonymi warzywami. Danie zaczerpnęło swoją nazwę z języka francuskiego. Było hitem w Polsce Ludowej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szumowski przekazał kluczowe informacje. Poważne zmiany już od 15 czerwca
  2. Mama Roberta Lewandowskiego opowiedziała całą prawdę o śmierci męża. Po latach poznaliśmy druzgocące szczegóły
  3. Nieprawdopodobne informacje o wnuku Magdy Gessler. Syn restauratorki zdradził rodzinną tajemnicę
  4. Daniel Olbrychski zabrał syna na spotkanie z Janem Pawłem II. Wkrótce stała się niebywała rzecz
  5. Dramatyczne poszukiwania dwóch młodych mężczyzn na Zalewie Szczecińskim. Służby pracują już drugi dzień
  6. Biedronka właśnie poszła na całość. W Lidlu, Kauflandzie i Auchan razem wziętych nie ma nic lepszego


Mama, w wyniku tragedii, straciła dwie córeczkiMama mogła tylko patrzeć, jak jej 3-letnie córeczki umierają. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła całą miejscowościąCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News