Piekło w brytyjskiej rodzinie wychodzi na jaw. Przysmażyli kamieniem biust 13-latki z makabrycznego powodu

Piekło w brytyjskiej rodzinie wychodzi na jaw. Przysmażyli kamieniem biust 13-latki z makabrycznego powodu Źródło: fot. pixabay.com/ninocare

Brytyjska rodzina, a dokładniej jej model, ulega ciągłym zmianom. Wielka Brytania jest bowiem państwem, w którym mieszają się liczne kultury. Niestety niektóre z nich mają makabryczne zwyczaje, które bardziej przypominają tortury.

Brytyjska rodzina, nawet przeciętna, w wyobrażeniu Polaków żyje raczej na wyższym poziomie. Wszystko przez to, że Wielka Brytania jawi nam się jako kraj o wiele bardziej rozwinięty pod względem zarówno gospodarczym jak społecznym. W końcu jest to Zachód, o którym marzy wiele osób.

Jednak napływ ludzi z innych krajów, a także kontynentów sprawia, że w tym państwie pojawiają się sytuacje, które wcześniej nie miały tam miejsca. W tym wypadku mowa o okaleczaniu ciał młodych dziewczynek, aby zabezpieczyć je przed wczesną inicjacją seksualną.

Wielka Brytania stała się miejsce koszmaru dla tysięcy dziewczynek

Zwyczaj ten, chociaż bardziej powinno się mówić tortura, wywodzi się z Afryki, gdzie w wielu krajach panuje gigantyczna bieda. Niestety często się zdarza, że młode dziewczynki stają się ofiarami gwałtów, lub też molestowania. Dodatkowo inicjacja seksualna następuje w bardzo młodym wieku, przez co wiele nastolatek zachodzi w ciąże, na które biedne rodziny nie mogą sobie pozwolić.

Sposobem na to, aby dziewczyna zachowała czystość i wstrzemięźliwość ma być między innymi przypalanie piersi. Procedura ta stosowana jest głównie u młodych dziewczyn, kiedy ich piersi zaczynają rosnąć. Najczęściej używa się do tego rozgrzanych nad ogniem kamieni oraz plantanów. Procedura nie rzadko jest powtarzana całymi miesiącami, póki piersi nie przestaną rosnąć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pozbawić kobiety kobiecych kształtów

Dodatkowo klatka piersiowa nastolatki zostaje jeszcze przepasana specjalnym pasem, który dodatkowo ma zatuszować jej kobiece kształty. Niestety, ale ten bestialski zwyczaj stosowany jest również przez rodziny imigrantów w Wielkiej Brytanii. Jedną z ofiar jest Simone, której katem okazała się jej własna matka. Kobieta przeszła przez to piekło w momencie, kiedy jej matka dowiedziała się, że jej córka jest lesbijką. Simone miała wtedy zaledwie 13 lat.

Niestety ciało Simone zostało zdeformowane przez oparzenia i teraz kobieta nie może karmić piersią. Dowiedziała się o tym, kiedy urodziła dziecko swojego męża, do którego poślubienia została zmuszona. Niestety osób takich jak ona jest o wiele więcej i dlatego zdecydowała się o tym wszystkim opowiedzieć w mediach. Miejmy nadzieję, że jej odwaga sprawi, że ten bestialski zwyczaj zostanie całkowicie wyplewiony.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarny polski aktor zginął tragicznie na dworcu kolejowym. To była największa strata dla polskiego kina
  2. Miażdżące wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak o rodzeniu dzieci! Miliony Polaków zmiesza ją z błotem!
  3. TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją
  4. TVP przekazało tragiczną informację. Nie żyje 60 osób, właśnie schwytano sprawcę
  5. Wiemy kiedy i dla kogo będzie 13 emerytura. Haniebne słowa Kaczyńskiego
  6. Burza nad Polską zamieniła się w koszmar. 6 osób nie żyje

 

źródło: DailyMail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News