Zamach w Polsce! Grożą kolejnymi atakami

Zamach w Polsce! Grożą kolejnymi atakami

Z ostatniej chwili! 17 lipca w miejscowości Bielsko-Biała zawalił się nowo budowany budynek mieszkalny. Teraz na jaw wychodzą kolejne fakty. Budynek wysadzono, a do podłożenia ładunku przyznała się tajemnicza grupa o nazwie "Brygada Wschód". Mieszkańcy są przerażeni - terroryści w Polsce?!

Gdy policja odkryła, że za zawaleniem się budynku stały osoby trzecie, rozpoczęto poszukiwania. Nikt nie spodziewał się, że sprawcy ujawnią się sami z... kolejnymi pogróżkami. "Brygada Wschód", czyli organizacja odpowiedzialna za podłożenie ładunku pod budynek, napisała list do lokalnych mediów. W nim nie tylko przyznaje się do odpowiedzialności, ale na dodatek zapowiada kolejne ataki. Terroryści w Polsce? Zdecydowanie można tak powiedzieć, choć ich cele są całkowicie inne od tych, o których słyszymy na co dzień.

Terroryści w Polsce - wysadzili budynek na rzecz... dobra przyrody?!

- Szereg okoliczności sprawił, że właśnie w Bielsku-Białej, w jednej z północnych dzielnic tego miasta zawiązała się grupa wojowników, zdolna zatrzymać armię barbarzyńców. Obronią ten skrawek ziemi przed ich szponami. Właśnie tutaj, na zboczach „Sarniego Stoku” deweloperskich zbrodniarzy czeka zagłada! - czytamy w liście do mediów. Terroryści w Polsce mają dość nietypowy cel. Ich atak związany był z budową apartamentów na Sarnim Stoku, który znany jest z bogatych walorów przyrody. Można więc powiedzieć, że podłożenie ładunku wybuchowego związane było z czynnikami ekologicznymi. Już w 2017 roku na terenie inwestycji podłożono list z pogróżkami, przy okazji czego zostały podpalone maszyny budowlane. Było to ostatnie "łagodne" ostrzeżenie zamachowców. Teraz developerzy mają czas do 6 sierpnia, inaczej grupa znów zaatakuje. Nie zapowiedziano jednak, gdzie tym razem uderzą.

PRZECZYTAJ: Przełom! Polska delegacja jedzie do Smoleńska, finał śledztwie

PRZECZYTAJ: Wydano ostrzeżenia dla CAŁEJ POLSKI! Śmiertelne zagrożenie

PRZECZYTAJ: Robiąc to, napędzasz machinę okrucieństwa. Przez ciebie giną niewinne psy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News