W stolicy Irlandii, Dublinie popełniono brutalne morderstwo na obywatelu Polski. Jego ciało, porzucone w zaroślach, znaleźli przechodnie. Przyczyny przestępstwa pozostają nieznane.

Jak informuje „Irish Times”, w ubiegły piątek, około godziny 10:40 w rowie na drodze pomiędzy Ballyboughal i Oldtown Road odnaleziono zwłoki 32- letniego Polaka, którego zidentyfikowano go jako Michała K. Na jego ciele odkryto kilkadziesiąt ran kłutych. Jak na razie śledczy ustalili, że mordu dokonano w innym miejscu niż znajdowało się ciało, zatem zostało przetransportowane tam przez sprawców.

Ciało mężczyzny było w pełni ubrane i skierowane twarzą do ziemi. Garda (irlandzka policja) twierdzi, że zabójstwa nie można łączyć z porachunkami mafijnymi. Prosi także o kontakt wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące ostatnich chwil życia K.

Osoby mogące pomóc w śledztwie, bądź będące świadkami podejrzanych zdarzeń w okolicy, proszone są o poinformowanie najbliższego posterunku Gardy lub przekazanie wiadomości telefonicznie pod numerami 1800 666 111 i 01 8020510.

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=hE8DTQ0wSsc

źródło: msn.com

...

Zobacz również