Brutalny atak nożownika. Piękna Polka walczy o zdrowie i prosi o pomoc

Brutalny atak nożownika. Piękna Polka walczy o zdrowie i prosi o pomoc

Brutalnie i bezwzględnie atakował w jednym centrum handlowych w Stalowej Woli. 27- letni mężczyzna zranił 10 osób. Jedna z ofiar zwróciła się do internautów o pomoc w walce o powrót do zdrowia. 

Po ataku nożownika w stalowowolskim centrum handlowym "VIVO" rannych zostało dziesięć osób. W szpitalu zmarła jedna kobieta, a o walkę do powrotu do zdrowia walczą pozostali.

Atak szaleńca

Wiktoria pracowała dorywczo jako hostessa. To był dla niej zwykły dzień w pracy. Ten dzień jednak zmienił jej życie. Przypadkiem znalazła się na drodze szaleńca. W liście skierowanym do internautów zwraca się o wszelką pomoc. - Zostałam zaatakowana od tyłu, w plecy. Obrażenia były na tyle ciężkie, że cudem przeżyłam, dzięki lekarzom. Operacja trwała kilka godzin. Byłam również kilka razy reanimowana. Dostałam nożem w płuco, które na szczęście powoli wraca do zdrowia. - wyznaje dziewczyna.

Stan zdrowia ofiary ataku

Dziewczyna została przewieziona na jednego z warszawskich szpitali, gdzie przebywa pod okiem specjalistów. Atak nożownika uszkodził jej rdzeń kręgowy na wysokości Th5. Rdzeń nie jest do końca przerwany, dzięki czemu może ruszać jedną nogą, choć nie ma w niej czucia.

Rehabilitacja i zbiórka

- Chciałabym już teraz zbierać na rehabilitację, oraz koszty, związane z trudnościami jakie mnie czekają w przyszłości m.in. przeróbka mieszkania, koszty związane z dojazdami. Dla przykładu doba w prywatnym ośrodku rehabilitacji po urazie rdzenia kręgowego, kosztuje ok. 400 zł. - możemy przeczytać w liście. Młoda dziewczyna zwraca się z ogromną prośbą o wsparcie. Zbiórka na rehabilitację Wiktorii prowadzona jest na zrzutka.pl. Każda najmniejsza kwota jest w stanie przybliżyć młodą stalowowolankę do zdrowia. zrzutka.pl zrzutka.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News