Brutalnie zlinczowali aktorkę "M jak miłość"! Burza w internecie

Brutalnie zlinczowali aktorkę "M jak miłość"! Burza w internecie Źródło: fot. instagram/tojafrycz

Jedna z aktorek "M jak Miłość" znalazła się pod ostrzałem wyjątkowo ostrej krytyki. Gwieździe oberwało się i to całkiem srogo od swoich fanów. Olga Frycz postanowiła odpowiedzieć na tę krytykę, co tylko podsyciło konflikt z internautami.

Olga Frycz to jedna z gwiazd, które nie próżnują nawet poza ekranem. Aktorka prężnie działa w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instragamie. Tam często promuje produkty różnych marek, co robi oczywiście nie za darmo. Właśnie za tę aktywność spotkała ją niemała krytyka i prawdziwy internetowy lincz. Fani nie pozostawili na niej suchej nitki. Dla wielu bowiem promowanie produktów danych marek w internecie to nic innego jak "sprzedanie się".

Olga Frycz z M jak miłość została ostro zlinczowana

Grająca w "M jak Miłość" aktorka dotąd uchodziła za kobietę, która niespecjalnie lubi mówić o swoim życiu prywatnym. Nie uchodziła także za kogoś, kto godzi się na promowanie takiej ilości produktów swoją twarzą. Obraz aktorki zmienił się jednak, kiedy ta we wtorek na swoim koncie na Instagramie udostępniła zdjęcie w nowej fryzurze. Postanowiła przy tym wszystkim poruszyć temat, który tak drażni jej fanów.  - Dostaję dużo propozycji współpracy z przeróżnymi markami - zaczęła Olga. Mnie to bardzo cieszy i nie widzę w tym nic złego jeśli raz na jakiś czas wrzucę na mój profil ładne, estetyczne zdjęcie. Możecie mi wierzyć lub nie, ale nie zgadzam się na reklamowanie wszystkiego - zaznaczyła aktorka. To był jednak jedynie wstęp. Aktorka tylko się rozkręcała, by zaraz uderzyć mocniej w hejterów. Poleciła swoim krytykom "skrupulatne przejrzenie swoich profilów na Instagramie" i zastanowienie się, czy wszystko u nich "jest cacy". - Zanim zaczniesz siać zamęt na moim profilu i zionąć jadem w komentarzach przejrzyj skrupulatnie swój profil i zastanów się czy faktyczne u ciebie wszystko jest takie cacy. Zanim napiszesz o wartościach odżywczych polecanych u kogoś ciasteczek pomyśl ile razy wrzucałeś zdjęcie z big makiem i ile świń i krów zjadasz rocznie a później robisz zdjęcia padliny na kolorowym talerzu w modnej kafejce podkreśliła Olga Frycz. ZOBACZ TAKŻE: 1. Widzów TVN wbiło w ziemię! Nową gwiazdą stacji zostanie... Justyna Żyła 2. Kożuchowska straciła pracę! TVN zastąpił ją młodszą aktorką 3. Gwiazda show TVN w ogniu krytyki! To mogło zakończyć się tragedią źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News