Brutalne groźby w M jak Miłość. Widzowie przerażeni

Brutalne groźby w M jak Miłość. Widzowie przerażeni Źródło: screen Youtube.com/ Wiadomości Nowiny

Do przełomowych scen dojdzie w ukochanym serialu Polaków. Widzowie będą przerażeni zdarzeniami między dwójką bohaterów. Pojawią się brutalne groźby. 

Teresa (Joanna Sydor) znowu będzie musiała stawić czoła swojemu mężowi Mariuszowi (Konrad Pawicki). ZOBACZ TAKŻE: Młoda gwiazda "M jak Miłość" ma poważne problemy. Przez ... Okazuje się, że małżeństwo zobaczy się w kancelarii. Świadkiem ich spotkania będzie Werner (Jacek Kopczyński). Panowie prawie skoczą sobie do gardeł. Żaden z nich nie będzie chciał ustąpić.

Mąż tyran nie chce dać Teresie rozwodu. Wypowiada brutalne groźby

Jakubczykowa ciągle  się boi swojego męża. Uważa go za tyrana. Niestety tak jest w rzeczywistości. Mariusz od razu po wyjście wspólnie z żoną będzie żądał jej rezygnacji z rozwodu. - Nie licz na tę górę pieniędzy, którą ten facet ci obiecał (...)  Zapomnij o alimentach, odszkodowaniach... Inaczej zniszczę cię, zrobię z ciebie wariatkę... Wycofaj papiery rozwodowe! Dla własnego dobra. Wiesz, że zawsze chciałem dla ciebie jak najlepiej- powie żonie zdenerwowany Jakubczyk. ZOBACZ TAKŻE: Ostry, dziki seks w "M jak Miłość". Wyuzdanie wylewa się z ... To spotkanie zapoczątkuje ciężkie chwile w życiu Teresy. Źródło: światseriali.interia.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News