Jurek Owsiak ledwo powstrzymał łzy, kiedy to zobaczył. Ciężko go wyprowadzić z równowagi, ale im się udało. Brutalna okładka tygodnika obiega całą Polskę.

Wielkimi krokami zbliża się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. To dziecko Jurka Owsiaka, który od wielu lat stara się pomagać szpitalom, dostarczając im nowy sprzęt do ratowania ludzi. Prawica próbuje oczernić go i pokazać, że WOŚP nic nie robi. Tym razem dali Owsiakowi popalić.

ZOBACZ TAKŻE: Nowy minister skrywa szokującą przeszłość. Wielu wolałoby go w więzieniu

Tygodnik „Gazeta Polska” 10 stycznia wydaje numer, w którym to próbuje zdyskredytować Jurka Owsiaka. Na okładce można go zobaczyć w wojskowej czapce i podpisem „Zagra dla noworodków i przyjaciół FSB”, co jest nawiązaniem do rosyjskich służb wywiadowczych – spadkobierców KGB.

ZOBACZ TAKŻE: Policja wszczyna bunt! Nie będą ochraniać jutrzejszej miesięcznicy

Owsiak ledwo powstrzymał łzy

Wszystko wzięło się przez to, że WOŚP wspiera gen. Piotr Pytel, któremu postawiono zarzuty przekroczenia uprawnień funkcjonariusza publicznego wskutek podjęcia współpracy ze służbami rosyjskimi bez zgody prezesa Rady Ministrów. Jurek Owsiak dawno nie został tak oczerniony. Lider WOŚP z pewnością jest załamany tą okładką i ledwo powstrzymuje się od łez.

Screen Twitter

Źródło: natemat.pl

Za ile Karolak sprzedał gitarę? Nie zgadniesz! 13 najdziwaczniejszych aukcji WOŚP


"Korona królów": Śmiechom internautów nie ma końca! [MEMY]

...

Zobacz również