Obrzydliwe zachowanie wicemarszałka Sejmu. Jak informuje Sławomir Nitras, Joachim Brudziński nie uszanował tradycji łagodzenia konfliktów w czasie świąt i odebrał Nitrasowi pensję tuż przed Bożym Narodzeniem.

Rok temu Joachim Brudziński odebrał Sławomirowi Nitrasowi całą grudniową pensję. W tym roku wicemarszałkowi ręka również nie zadrżała. Odebrał Nitrasowi połowę pensji o czym informuje sam poseł PO.

ZOBACZ TAKŻE: Zaraz zacznie się BITWA pod Sejmem! To się źle skończy, zaczęli odliczanie

Sięgnął Nitrasowi do kieszeni

W internecie poseł PO opublikował wpis, w którym zwraca się do Brudzińskiego. Poseł ma żal do wicemarszałka, że nie zadrżała mu nawet ręka, kiedy odbierał deputowanemu pieniądze. Nie wiadomo jak kolejne święta Sławomir Nitras poradzi sobie bez finansów. Prawdopodobnie będą musieli mu pomóc przyjaciele.

 Joachim. Daj spokój. Przyłożyłeś wielokrotnie rękę do odebrania mi pensji mimo, że nie było regulaminowych podstaw. Znasz moja żonę, choćby dlatego powinna zadrżeć Ci ręka. Nie drgnęła, słowa nic nie zmienią. Te święta też mamy z połową pensji. Najlepszego dla całej Twojej Rodziny na Święta – napisał Nitras na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE: Trzęsienie w Sejmie! Nagły i nieoczekiwany transfer

Źródło: Wprost.pl

Dzieje się! Szczury rozminowują kraj!


Jak wielki majątek ma Korwin-Mikke? Szok! Najbogatsi polscy europosłowie [ZOBACZ!]

...

Zobacz również

Zobacz również