Brudne sekrety Prezydent Chorwacji. Aż trudno uwierzyć, gdy się na nią patrzy

Brudne sekrety Prezydent Chorwacji. Aż trudno uwierzyć, gdy się na nią patrzy Źródło: fot. YouTube

Prezydent Chorwacji zrobiła prawdziwą furorę na całym świecie. Jej występ na Mundialu chwilowo przyćmił nawet samych zwycięzców. Jak się jednak okazuje, pani prezydent ma duże rzeczy na swoim sumieniu. Jej brudne sekrety właśnie ujrzały światło dzienne.

Nietypowy styl ubioru, krągła figura, przyjazne nastawienie do wszystkich, nieznikający z twarzy uśmiech - to tylko część zalet uwielbianej przez wszystkich prezydent Chorwacji. Jej sukces na Mundialu jest podwójny - nie tylko społeczny, ale i polityczny. Cały świat ją uwielbia, a wyborcy marzą o tym, żeby wygrała drugą kadencję. Urlopowicze z całej Europy stają się coraz bardziej przychylni spędzeniu wakacji w Chorwacji. Same zalety - a gdzie wady? Jak się okazuje, prezydent Kolinda Grabar-Kitarović ma sporo rzeczy na sumieniu.

Prezydent Chorwacji nie taka dobra, jak wszyscy myśleli

Za granicami mało się mówi o tym, jak krytykowana jest w kraju. Mimo wielu zwolenników, nie może się odgonić od fali naprawdę poważnej krytyki. Zarzuca się jej między innymi poglądy nacjonalistyczne! W marcu bieżącego roku prezydent Chorwacji wizytowała w Argentynie. Tam wyraziła swoje zadowolenie, że w trakcie II wojny światowej "patrioci" z jej kraju znaleźli tam obszar wolności. Te słowa wywołały ogromne wzburzenie wszystkich. W wypowiedzi Kolindy Grabar-Kitarović chodziło bowiem o tzw. "Ustaszów" - członków Chorwackiego Ruchu Rewolucyjnego. Faszyści z organizacji odpowiedzialni są za liczne ludobójstwa, w których ginęli Serbowie, Żydzi i Romowie. Prezydent Chorwacji twierdzi, że nie popełniła żadnego błędu gloryfikując ustaszów. Co więcej, uznaje to za przejaw głębokiego patriotyzmu. Podobne zdanie ma najwyraźniej prezydent Polski, Andrzej Duda, który od lat utrzymuje bliskie relacje z Chorwatką. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Cała Polska właśnie mówi o Turcji! Każdy może na tym skorzystać
  2. Sensacje nad Polską. Nasz sojusznik stracił nerwy
  3. Szykują się ogromne zmiany! Miliony Polaków dostaną więcej pieniędzy
  4. Porzucili psa na pewną śmierć! To co zrobiła później, wyciska łzy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News