Britney Spears przerywa karierę. Gwiazda przeżywa niewyobrażalny dramat

Britney Spears przerywa karierę. Gwiazda przeżywa niewyobrażalny dramat Źródło: Fot. YouTube/TheEllenShow

Britney Spears pozostaje od lat jedną z największych gwiazd światowego show-biznesu. Wokalistka ma już za sobą wiele naprawdę trudnych chwil, a w ostatnim czasie niestety ponownie musi się zmagać z prawdziwym dramatem. Właśnie z tego powodu piosenkarka zdecydowała się niespodziewanie przerwać karierę.

Britney Spears pozostaje aktywna na rynku muzycznym już od 1992 roku. Przez długie lata kariery zdążyła wypracować sobie tytuł "księżniczki pop", który bez wątpienia pomógł jej we wspinaniu się po kolejnych szczeblach popularności.

Britney Spears ponownie mierzy się z problemami w życiu prywatnym

Niestety, gwiazda ma już za sobą sporo naprawdę trudnych przeżyć. Kilkanaście lat temu przeszła poważne załamanie nerwowe, przez które jej pozycja w show-biznesie zawisła na włosku. Ostatecznie Spears udało się na szczęście przezwyciężyć demony przeszłości oraz powrócić do dobrej formy. Fani byli zachwyceni faktem, że na półki trafiły kolejne płyty wokalistki, a ona sama znów zaczęła grać koncerty. Jak się jednak okazało, pięć miesięcy temu piosenkarka znów zmierzyła się z gigantyczną tragedią. Jej ojciec trafił do szpitala w ciężkim stanie i stoczył wyniszczającą walkę o życie. Jako że córka niezwykle przejęła się jego chorobą, postanowiła zawiesić karierę i odwołać wszystkie koncerty, które miała zagrać w rozpoczynającym się dopiero 2019 roku. Czas ten planuje bowiem poświęcić na opiekę nad rodzicem. O swej decyzji Spears poinformowała fanów w oficjalnym oświadczeniu.

Dlaczego Britney Spears przerywa karierę? Pełne emocji oświadczenie gwiazdy

- Nawet nie wiem od czego zacząć, bo tak trudno jest mi to powiedzieć. Moje nowe show Domination nie odbędzie się. Bardzo czekałam na to show i na to, by was wszystkich zobaczyć w tym roku, więc to łamie mi serce - rozpoczęła wyraźnie zasmucona gwiazda. DALSZA CZĘŚĆ TESKTU POD GALERIĄ - Ważne jest jednak, by na pierwszym miejscu stawiać swoją rodzinę... I taką też musiałam podjąć decyzję - dodała ostatecznie Spears, spotykając się oczywiście z gigantycznym wsparciem ze strony fanów. Chociaż publiczność jest zawiedziona faktem, iż nie zobaczy swej ulubienicy w tym roku na scenie, liczni słuchacze wyrażają pełne zrozumienie wobec działań wokalistki. Internauci podkreślają także, iż życzą ojcu Spears jak najwięcej zdrowia, a jej samej spokoju, który pomoże stoczyć walkę z bardzo trudną sytuacją w życiu prywatnym.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Anna Mucha ujawnia WYJĄTKOWO INTYMNE tajemnice Wojewódzkiego. Fani osłupieli
  2. Ile zarabia Katarzyna Figura? Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie
  3. Matka Edyty Górniak niedawno miała udar, a teraz jeszcze to… Współczujemy
  4. Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy
  5. Oto dowody na to, że książę się rozwodzi. Wielka Brytania już nie ma wątpliwości
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News