Britney Spears wyszła z psychiatryka. Jej pierwsze zdjęcia mocno niepokoją

Britney Spears wyszła z psychiatryka. Jej pierwsze zdjęcia mocno niepokoją Źródło: youtube.com/PedrokitoTV

Britney Spears w końcu wyszła ze szpitala psychiatrycznego, w którym ostatnio przebywała. Do sieci trafiły jej pierwsze od kilku tygodni zdjęcia. Wygląd piosenkarki zaniepokoił fanów na całym świecie.

Britney Spears dla wielu osób jest jedną z najważniejszych piosenkarek pop. Utwory gwiazdy do dziś są kojarzone przez miliony osób na całym świecie, a niektóre z nich stały się symbolem lat 90. Przez wszystkie lata swojej działalności artystycznej wokalistka doczekała się ogromnej społeczności fanów, którzy śledzą jej życie z zapartym tchem.

Niedawne doniesienia o pogarszającym się zdrowiu psychicznym jurorki X Factora wstrząsnęły wszystkimi. Problemy przytłoczyły wykonawczynię hitu "Oops, I did it again", która przeszła przez kolejne w swoim życiu załamanie nerwowe. Zdecydowała się na leczenie w zamkniętym ośrodku.

Britney Spears opuściła psychiatryk. Zdjęcia gwiazdy są wręcz przerażające

Britney Spears dostała przepustkę z okazji świąt wielkanocnych. Lekarze wyrazili zgodę, aby na jeden dzień opuściła ośrodek i spędziła ten ważny czas ze swoim synkiem. To wyjątkowa chwila, bowiem wcześniej  nikomu zobaczyć piosenkarki, a po przepustce znów wróci do szpitala.

Paparazzi nie mogli przepuścić takiej okazji i od razu zrobili gwieździe kilka zdjęć, które można zobaczyć w sieci. Widok jest jednak bardzo niepokojący. Fani spodziewali się, że po czasie, jaki spędziła na leczeniu, jej kondycja będzie całkiem dobra. Fotografie pokazują jednak zupełnie coś innego.

Na zdjęciach widać, jak wokalistka opuszcza budynek w czerwonej sukience, niesie ze sobą telefon i czarną torebkę. Asystują jej chłopak oraz ochroniarz. Uwagę zwraca jednak twarz gwiazdy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piosenkarka nie wygląda dobrze. Fani są bardzo zaniepokojeni

W chwili opuszczenia psychiatryka Britney Spears wyglądała na bardzo zaniedbaną. Rozczochrane włosy, rozmazany makijaż i przygarbione plecy sprawiają, że trudno w niej rozpoznać tę sama energiczna kobietę z koncertów.

Najbardziej niepokojący jest jednak wyraz twarzy artystki. Jest wyraźnie przybita, pozbawiona energii, patrzy przed siebie pustymi oczami. Na jej twarzy nie widać żadnych emocji, tylko przejmujący smutek. Jedyną reakcją, jaka się pojawia na buzi gwiazdy, jest nieznaczny uśmiech podczas wsiadania do samochodu. 

Fani martwią się, że ich idolka nie jest odpowiednio traktowana w szpitalu. Popularność zyskuje także teoria, że jurorka X Factora jest przetrzymywana w szpitalu psychiatrycznym pod przymusem. Podobno ojciec miał zmusić ją, aby poddała się leczeniu, bowiem wykazała się nieposłuszeństwem. Zdjęcia wykonane przez paparazzi tylko utwierdzą ich w tej teorii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marzena Rogalska z partnerem! Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego
  2. Czy to jest samolot, w którym zginęła Anna Jantar? Wyjątkowe wideo z wokalistką
  3. Nad Polskę nadciągają wichury i burze piaskowe. Najbliższe dni najlepiej spędzić w domu
  4. Nagły zwrot w sprawie Tomasza Komendy. Zajmie się nim Sąd Najwyższy
  5. Wystawne chrzciny u Martyniuków. Żona Daniela zadziwiła wyglądem (Zdjęcia)
  6. Tego dnia dzieci pierwszy raz przystąpiły do Komunii Świętej. Chwilę później już nie żyły, niewyobrażalny horror

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News