Brigitte Macron według francuskich mediów ma dość nieudolności męża i wyprowadziła się z Pałacu Elizejskiego. Właśnie spłynęły informacje o domniemanym rozstaniu francuskiej pary prezydenckiej. Co się stało z małżeństwem Macron?

Brigitte Macron chciałaby odpocząć. Z tego powodu opuściła na kilka dni Pałac Elizejski. Podobno małżeństwo ma problemy już od dłuższego czasu. Kobieta ma dość zachowania swojego męża, on – jej porywczego temperamentu. Tabloidy apelują: są bliscy rozstania!

Brigitte Macron wściekła na męża. Czemu wyprowadziła się z Pałacu Elizejskiego?

Prezydent Francji wzbudza ostatnio wiele kontrowersji. Potknął się podczas ważnej wizyty, opublikował zdjęcia z półnagimi mężczyznami, aż w końcu jego bliski przyjaciel pobił uczestnika demonstracji. To miało wpływ na wyniki jego najnowszych sondaży, które są dramatycznie niskie! Tego faktu nie może znieść Pierwsza Dama i… robi mężowi awantury.

Na początku października pojawiły się informacje, świadczące o tym, że Brigitte krzyczy na męża. Miała przy okazji rzucać w jego stronę przedmiotami.

– Przestań robić głupoty! – dało się słyszeć w całej rezydencji.

O bulwersującej scenie poinformował funkcjonariusz, który przebywał blisko Pałacu Elizejskiego. Później, o tym fakcie mówiły już niemal wszystkie gazety. Ostatnio, widziano kobietę, jak opuszcza rezydencję prezydencką i udaje się za miasto.

– Brigitte chce odpocząć od kłótni – miał powiedzieć ktoś z bliskiego otoczenia Macronów.

Bulwersujący związek pary prezydenckiej

Emmanuel Macron miał 15 lat, gdy poznał Brigitte. Tak mówi nieautoryzowana biografia kobiety. Była nauczycielką chłopaka, a rok później… wdała się z nim w romans.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polskie Pierwsze Damy. Wszystko, co powinieneś o nich wiedzieć!

Dużo starsza, atrakcyjna – chłopak natychmiast zakochał się w kobiecie. Ona już miała… męża i troje dzieci. Podobno rodzice Macrona przenieśli go do Paryża, aby ten nie spotykał się dłużej ze swoją nauczycielką. Para kontynuowała jednak swoją znajomość.

Z mężem rozwiodła się w 2006 roku. Niemal natychmiast wyszła za młodszego Macrona. W kampanię prezydencką ojczyma zaangażowały się dzieci Bridgitte. To był ogromny cios dla jej byłego męża.

Francuskie media przyznają, że Pierwsza Dama ma dość ognisty temperament. podobno kłóci się z mężem niemal codziennie. Czy wyborcy Macrona są gotowi na skandal?

Francuscy specjaliści są pewni: Macron traci poparcie. Do niedawna uwielbiany przez wyborców, dziś jest coraz częściej krytykowany. Wszystko za sprawą wizerunkowych wpadek i dość kontrowersyjnego oglądu spraw związanych z Unią Europejską. Niektórzy stawiają mocną tezę: nie ma szans na drugą kadencję.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwsza Dama pobiła się z prezydentem Macronem?! Słychać było wrzaski i tłuczone naczynia
  2. Bezrobotny zapytał Macrona „jak żyć”? Polscy politycy powinni zapaść się pod ziemię
  3. Emerytura pierwszej damy bardzo niska! W sprawę niespodziewanie zamieszany Komorowski
  4. To już czarna seria w Polsce! Kolejne martwe zwierzęta spadły z nieba
  5. Impreza niespodzianka na 40-te urodziny. Efekt WOW gwarantowany

Znani politycy, którzy odeszli od swoich żon [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOrmf24.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl