Gdzie oglądać Breaking Bad online? Platformy takie jak CDA czy Zalukaj udostępniają serial?

Gdzie oglądać Breaking Bad online? Platformy takie jak CDA czy Zalukaj udostępniają serial? Źródło: instagram.com/breakingbadfeed/

Breaking Bad to jedna z czołowych produkcji, którą może pochwalić się Netflix. Pierwszy odcinek serialu został wyemitowany ponad dziesięć lat temu. Komediodramat kryminalny o Walterze White zdobyła rzesze fanów na całym świecie, świetne postacie i ciekawa historia - to uwielbiają wszyscy widzowie.

Breaking Bad, Netflix wypuszcza same hity. Wszystkie sezony serialu cieszyły się ogromną popularnością

Breaking Bad dla wielu uczniów było zachętą do nauki na lekcjach chemii. Ekstrawagancki nauczyciel prowadził ciekawe życie, jednak nie wybrał go sobie, a został niejako zmuszony.

 - Umierający na raka nauczyciel chemii łączy siły z byłym uczniem, aby zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę. Wspólnie zaczynają produkować i sprzedawać metamfetaminę - możemy przeczytać na oficjalnej stronie platformy. 

Breaking Bad to opowieść o życiu i dramatach głównego bohatera. Po tym, jak niedoceniany nauczyciel chemii dowiaduje się o nieoperacyjnym raku płuc, który zabije go w ciągu dwóch lat, postanawia zmienić swoje życie. Jak? Zostaje producentem i dilerem metamfetaminy. A wszystko w dobrej wierze, chce zapewnić swojej rodzinie godny byt po jego śmierci. Do współpracy zaprasza byłego ucznia, Jessa Pinkmana.

Powstało pięć sezonów serialu, emisja zakończyła się we wrześniu 2013 roku. Breaking Bad rok później zostało nagrodzone statuetką Złotego Globu w kategorii najlepszego serialu dramatycznego. 

 - Dzięki tej zmianie "Breaking Bad" z mało znanego tytułu obrósł nagle kultem. Przypomnij sobie początki tego serialu! Pierwszy, drugi, a nawet trzeci sezon miały bardzo małą widownię. Wyjątkowo wierną, to prawda, ale nieliczną. Szał na "Breaking Bad" zaczął się dopiero od czwartego sezonu. Okazało się, że to produkcja idealna do oglądania ciągiem, wręcz stworzona do emisji w Internecie. Nastąpił jakiś niewiarygodny splot artystycznej oryginalności i technologicznej innowacji, rzecz nie do powtórzenia, przynajmniej nie za naszego życia - mówił Bob Odenkirk, wcielający się w rolę prawnika.

Breaking Bad: obsada. Kto zagrał w produkcji Netflixa?

Główną postacią w serialu Breaking Bad jest Walter Hartwell White. Aktor, który wciela się w rolę, to Bryan Cranston, możecie go kojarzyć z innych seriali, przede wszystkim Zwariowany świat Malcolma, tam wciela się w Hala, ojca głównego bohatera. 

Kto wciela się w pierwszoplanowe postacie? Oto lista:

 • Walter Hartwell White - Bryan Cranston,
 • Skyler White - Anna Gunn,
 • Jesse Pinkman - Aaron Paul, 
 • Hank Schrader - Dean Norris, 
 • Marie Schrader  - Betsy Brandt,
 • Walter White Jr. - RJ Mitte,
 • Saul Goodman  - Bob Odenkirk,
 • Gustavo „Gus” Fring  - Giancarlo Esposito,
 • Mike Ehrmantraut - Jonathan Banks,
 • Lydia Rodarte-Quayle  - Laura Fraser,
 • Todd Alquist - Jesse Plemons.

 - To prawda, Jesse nie miał przeżyć. Był postacią, która była potrzebna, by przedstawić mnie temu światu i potem umrzeć. Ale Aaron Paul wydobył z niego coś, co okazało się niezbędne dla serialu i pozbywanie się go byłoby nie do pomyślenia - wyznał aktor odgrywający główną rolę.

Breaking Bad gdzie oglądać online? CDA i Zalukaj udostępniają serial?

Wszystkie odcinki Breaking Bad można zobaczyć na Netflixie, ponadto co jakiś czas jest on powtórnie emitowany przez telewizję AMC, która zajmowała się jego produkcją.

Plotki głoszą, że zawarta jest współpraca między kanałem a platformą streamingową odnośnie do nakręcenia sequela popularnego serialu. Za film będzie odpowiedzialny twórca wcześniejszych części, czyli Vince Gilligan, już teraz wiadomo, że zajmie się on scenariuszem.

Ponadto niektóre odcinki mogą się znaleźć na innych serwisach udostępniających wideo, takich jak CDA i Zalukaj, jednak nie ma pewności, że będą one w tak dobrej jakości, jaką oferuje Netflix.

 1. Kiedy 3. sezon Opowieści podręcznej? Zwiastun zbudza silne emocje
 2. John Wick 3 wzbudza emocje. Keannu Reeves w trzeciej odsłonie sagi
 3. Gdzie obejrzeć Czarnobyl HBO? Serial dostępny w sieci
 4. Nowy Aladyn już zachwyca. Czy film jest wiernym odwzorowaniem bajki Disneya?
 5. Tylko nie mów nikomu online. Gdzie obejrzeć film za darmo?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News