To wstrząsające nagranie zdobyło popularność na całym świecie. Brawurowa akcja ojca pozwoliła uratować jego córkę przed prawdziwym koszmarem. Kiedy tylko porywacz spróbował uprowadzić małą, spotkał się z siłą wściekłego dorosłego.

Sytuacja miała miejsce w Chinach w mieście Jiamusi. Kamery monitoringu nagrały tam nietypową sytuację. Pewien Chińczyk odwiedzał właśnie targ, gdzie na zakupach był razem ze swoją małą córeczką. Dziewczynka towarzyszyła ojcu cały czas i bacznie przyglądała się, jak ten kupuje kolejne produkty.

Kiedy mężczyzna zabrał swoje zakupy, wziął córeczkę za rękę i udał się w kierunku swojego domu. Wtedy na małą rzucił się podejrzany mężczyzna, który przyglądał się ojcu i jego córce przez cały czas, kiedy ci robili zakupy. W ułamku sekund doszło do starcia, które natychmiast wygrał ojciec małej.

Chińczyk nie krępował się, by bić agresora poniżej pasa w obronie swojego dziecka. Kidnaper otrzymał więc mocny cios z nogi w krocze, co skutecznie zniechęciło go do kontynuowania prób porwania dziecka. Nagranie bardzo pozytywnie komentowane jest przez internautów z całego świata. Ci zwracają uwagę zwłaszcza na pewność i opanowanie ojca, który jednym ruchem uciął wszelkie próby kidnapera, by porwać dziecko.

https://www.youtube.com/watch?v=SnjhbGx28ko

źródło: youtube.com

Kosmiczna sonda popełniła samobójstwo - przedtem wykonała NIESAMOWITE zdjęcia!


Czy UFO istnieje naprawdę? Wstrząsające relacje świadków [ZOBACZ!]

...

Zobacz również