Janusz Korwin-Mikke w jednym z wywiadów dla pikio.pl oświadczył, że jego były kontrkandydat w wyborach prezydenckich Grzegorz Braun byłby mile widziany w partii KORWiN. Spytaliśmy co sądzi o takiej deklaracji sam Grzegorz Braun.

– Pan Braun jest zawsze mile widziany. Jak moglibyśmy go nie przyjąć? W partii jest 3/4 osób o poglądach bardziej oddalonych od centrum partii niż Pan Braun – powiedział w wywiadzie dla pikio.pl Janusz Korwin-Mikke.

Spytaliśmy Grzegorza Brauna co sądzi o deklaracji Korwina i czy wstąpił by do jego partii.

– Ja się wyrażałem zawsze z niezmienną atencją i wdzięcznością o moim szanownym kontrkandydacie. Pan Janusz Korwin-Mikke jest człowiekiem, któremu osobiście bardzo wiele zawdzięczam. Musiałbym się najpierw lepiej dowiedzieć dokąd ten działacz polityczny zmierza bo jego wielkie zasługi jako publicysty filozofa politycznego o niewątpliwych znamionach genialności się do tej pory nie przekładały na żadną czytelną i trwałą polityczną jakość – powiedział nam Grzegorz Braun – I stąd bardzo dziękuję, bardzo jest miło słyszeć miłe słowa na swój temat ale nie z tego robi się politykę by było miło – dodał.

Warunkiem współpracy z Januszem Korwin-Mikke według Grzegorza Brauna musi być wzajemne poznanie się żeby się – jak nam powiedział – okazało kto do której partii miałby dołączyć.

Poniżej pełen wywiad pikio.pl z Grzegorzem Braunem, w którym nasz rozmówca mówi o współpracy z Januszem Korwin-Mikke, ruchu politycznym Pawła Kukiza i spisku w II turze wyborów prezydenckich.

bh

...

Zobacz również