Brat ministra Tuska to groźny pedofil! Wpadł w Rumunii

Brat ministra Tuska to groźny pedofil! Wpadł w Rumunii

Władze w Rumunii schwytały niebezpiecznego pedofila. Jak się okazuje zatrzymany ma być bratem jednego z ministrów w rządzie Donalda Tuska. Choć mężczyznę zatrzymano kilka tygodni temu, informacje na ten temat zostały ujawnione dopiero teraz.

Tomasz K. otrzymał zatrudnienie w Insytucie Polskim w Bukareszcie w 2010 roku. Niedawno został on zatrzymany przez tamtejszą policję w związku z pedofilią. Mężczyzna jak się okazuje był dewiantem seksualnym, który otwarcie przyznawał się do tego, że ma łatwy dostęp do dzieci.

 - Chełpił się, że ma dostęp do dzieci. Hojnie dzielił się filmami pornograficznymi z setkami ludzi w całej Europie. Policja liczy, że - ponieważ poszedł na współpracę - doprowadzi ich do kolejnych dewiantów. - Podaje jeden z tabloidów.

Tomasza K. udało się namierzyć dzięki zinfiltrowaniu forum pedofilskiego w ukrytej sieci TOR. Policja już nadała mu tytuł "króla pedofilów".

Brat zatrzymanego pełnił funcję wiceministra w rządzie Donalda Tuska. Mężczyzna skomentował sprawę.

 - Dla mnie to był szok - mówi Piotr K., który dziś nie ma związków z polityką - nie wiedziałem nawet o zatrzymaniu brata. Widywałem się z nim sporadycznie, najczęściej w święta.

Tomasz K. pracujący w Instytucie Polskim w Bukareszcie nie posiadał statusu dyplomaty. Został już dyscyplinarnie zwolniony.

 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News