Brat Meghan Markle napisał wstrząsający list. Ostrzega przed siostrą

Brat Meghan Markle napisał wstrząsający list. Ostrzega przed siostrą

Ślub księcia Harry'ego z amerykańską aktorką Meghan Markle jest dla Brytyjczyków jednym z najważniejszych wydarzeń tego roku. Jak się jednak okazuje, nie wszyscy cieszą się przygotowaniami razem z narzeczonymi. Wśród przeciwników zaślubin znalazł się brat panny młodej, który napisał w jej sprawie zadziwiający list.

Kiedy okazało się, że wybranką księcia Harry'ego jest właśnie Markle, jego decyzja wywołała ogromne kontrowersje. Kobieta nie jest bowiem wysoko urodzoną Brytyjką i ma już za sobą jedno nieudane małżeństwo.

Nieoczekiwane ostrzeżenie

Co zaskakujące, najbardziej gorzkie słowa pod jej adresem wypowiadali przyjaciele oraz członkowie rodziny. Wśród nich znalazł się także przyrodni brat Markle, który napisał nawet w tej sprawie list do księcia Harry'ego. Thomas Markle Jr. oskarżył siostrę, że sława bardzo ją zmieniła. Artystka miała porzucić rodzinę, gdy tylko jej kariera nabrała tempa, chociaż bliscy potrzebowali pomocy. Poza tym nie zaprosiła ich na ślub, chociaż poinformowała o nim nawet "całkowicie nieznajomych".

Meghan Markle pod ostrzałem

- Im bliżej do ślubu, tym bardziej jasne staje się, że to będzie największy błąd w historii królewskich ślubów. (...) Meghan zmieniła się w zblazowaną, płytką, zarozumiałą kobietę, która wystawi Ciebie i Twoją rodzinę na pośmiewisko - napisał Markle Jr. w liście do księcia. To oczywiste, że Meghan Markle nie jest właściwą kobietą dla Ciebie - dodał przyrodni brat aktorki.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ogromna eksplozja na festiwalu żydowskim. Dziesiątki rannych
  2. Kochał go „jak ojca”, został zdradzony. Olbrychski zdruzgotany
  3. Koszmar Edyty Górniak: „Zostałam wrobiona w tę okrutną historię!”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News