Chłopak bił celebrytkę. W ramach zemsty przespała się z jego bratem

Chłopak bił celebrytkę. W ramach zemsty przespała się z jego bratem Źródło: daily mail

Brat jej byłego partnera okazał się idealnym narzędziem zemsty. Amerykańska celebrytka, która była bita przez swojego chłopaka, zaczęła się spotykać z jego bratem, Jak się okazało, zaproszenie do łóżka okazało się wprost idealnym motywem, by odegrać się na swoim byłym.

Brat Zacha Hickersona - Brian, miał bić i wyżywać się na amerykańskiej celebrytyce i modelce Hayden Panettiere. Kobieta, która nadal mierzy się w sądzie ze swoim byłym, wyznała, że jej serce skradł brat jej oprawcy. Brian jest załamany i twierdzi, że postawa jego byłej ukochanej ma podłoże zemsty. Panettiere nie zaprzecza takiej wersji wydarzeń.

Hayden Panettiere mści się na swoim byłym. Okazją do tego stał się jego brat

Miłość Briana Hickersona i Hayden Panetierre była pełna skrajnych emocji. Para w mediach wielokrotnie deklarowała sobie miłość i mówiła o posiadaniu wspólnego potomstwa. Wszystko skończyło się w marcu, kiedy młoda kobieta zgłosiła, że jej ukochany ją bije. Sprawa trafiła do sądu, a kobieta zaczęła pojawiać się na sali rozpraw z nowym chłopakiem - bratem oskarżonego.

Brian grzmiał na ławie sądowej, że nie życzy sobie Zacha na sali rozpraw, ponieważ jego obecność nie dość, że go dekoncentruje, to jest aktem czystej prowokacji ze strony swojej byłej. Kobieta temu nie zaprzecza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Hayden i Zach będą dobrą parą?

Modelka i brat Briana obecnie nie mogą się bez siebie żyć. Para pokazuje się na ulicach Nowego Yorku, a ich zachowanie wskazuje na to, że bardzo dobrze się rozumieją i kochają niczym nastolatkowie. Choć sama zainteresowana nie zaprzecza, że jej związek może być aktem zemsty, to jak na razie wprost promienieje u boku nowego chłopaka.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie
2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

Sam Zach nie komentuje sprawy. Możliwe, że rzeczywiście zakochał się w kobiecie i wierzy w to, że jego uczucia i intencje są odczytywane z wzajemnością. Gorzej będzie, jeśli po skończeniu sprawy o pobicie, modelka przyzna się do swojej prowokacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł