Niewyobrażalnie tragiczne doniesienia z lubelskiego. Zwłoki znalazł jego brat, nie żyje Kuba

Niewyobrażalnie tragiczne doniesienia z lubelskiego. Zwłoki znalazł jego brat, nie żyje Kuba Źródło: Wikimedia Commons/Lestat

Brat próbował uratować Kubę, ale było za późno. Chłopak już niestety nie żył. Straszne wieści z lubelskiego wstrząsnęły opinią publiczną.

Brat Kuby wracając ze szkoły do domu nie spodziewał się makabrycznego widoku, który tam zastanie. Tragiczne informacje wstrząsnęły opinią publiczną w Polsce. Po raz kolejny młody chłopak stracił życie, a można było tego uniknąć. 

Brat próbował uratować Kubę, było za późno

Tragedia wydarzyła się w Zamościu. 10-latek wrócił ze szkoły w zeszłą środę i odkrył w domu przerażający widok. Jego starszy o 4 lata brat wisiał na sznurówce. Pomimo szoku, dzielne dziecko znalazło nóż i odcięło wiszącego Kubę. Na ratunek było za późno. 14-latek był już martwy. 

Sprawę bada obecnie lubelska prokuratura. Nic nie wskazywało na to, że nastolatek może się targnąć na swoje życie. Kuba rozmawiał jeszcze w szkole ze swoją mama, która pracuje w tym samym miejscu i umówił się z nią, że porozmawiają w domu. 14-latek skończył lekcje o 13:30, a pół godziny później jego brat znalazł jego zwłoki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To kolejne samobójstwo nastolatka w tym roku

Brat Kuby nie zdążył go uratować, ale trzeba docenić jego dzielną postawę. Zajmuje się już nim psycholog. Na razie brak informacji co skłoniło nastolatka do tak dramatycznego czynu. Śledczy zamierzają zbadać czy nikt trzeci nie namawiał go do odebrania sobie życia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
2. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

Samobójstwa nastolatków to prawdziwa plaga w ostatnim czasie. Kuba z Zamościa to już 75. samobójca w tym roku, który nie skończył jeszcze 18 lat. Wyniki są zatrważające. Co raz więcej dzieci odbiera sobie życie. W przypadku problemów warto zwrócić się do swoich rodziców lub opiekunów, ponieważ życie jest jedno i nikt go nie zwróci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za odśnieżenie samochodu słono zapłacisz. Wystawią ci mandat i rachunek
  2. Emerytura przed 60. rokiem życia. Pomysł może doczekać się realizacji
  3. Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu
  4. Sytuacja wygląda bardzo groźnie. Ogromna awaria w centrum Polski
  5. Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo

Źródło: se

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News