Brad Pitt zszokował świat swoimi teoriami na temat tego, kto tak naprawdę rządzi Ameryką. Według niego, wpływy pedofilskiej szajki z Hollywood są wręcz nieograniczone. 

– Media nigdy nie odsłaniają prawdy, ponieważ są częścią kłamstwa. Media, które mogą pokazywać prawdę to internet. Internet jest cudowną rzeczą i dzięki niemu można się dowiedzieć prawdy o tym środowisku – mówił Brad Pitt.

Aktor jest bezlitosny w swoich teoriach i przekonuje, że niemalże cała branża telewizyjna oraz filmowa jest kontrolowana przez ludzi, którzy są zamieszani w handel dziećmi oraz pedofilię na wielką skalę. Gwiazdor opisuje, że wpływy ludzi z branży są wręcz nieograniczone i sięgają najwyższych szczebli świata polityki oraz wielkiego biznesu.

– Chodzi o pieniądze, a co najważniejsze, o władzę i kontrolę. Ludzie, którzy prowadzą Hollywood prowadzą całą Amerykę i większość świata, a nie dbają o filmy. Słyszałeś o Porządku Illuminati? Tajne stowarzyszenia, politycy, bankierzy i media – to ci, którzy są umoczeni w pedofilię i to oni prowadzą świat, a to wszystko wraca do Hollywood – dodał.

Aktor opisuje brutalną rzeczywistość i to w jaki sposób dzieci dostają się w macki ludzi z branży kinowej i telewizyjnej.

– Chłopcy chcą być w filmie, a raczej powinienem powiedzieć, że rodzice chcą, aby ich dzieci były w filmach i zrobią wszystko, aby ich pociechy były sławne. Rodzice sprzedają swoje dusze dla sławy, rodzice zrobią wszystko, by dostać się do tego świata – kontynuuje Pitt.

– Facet z telewizji nigdy nie powie źle o tym filmie, ponieważ facet w filmie wie co zrobił z tym młodym dzieckiem na ekranie. To samo dzieje się z politykami, bankierami i resztą – kontynuował.

Aktor nie podał jednak nazwisk osób, które oskarża o tak straszną działalność. Przekonuje, że nie da im się udowodnić win na drodze sądowej, a są to piekielnie niebezpieczni ludzie.

...

Zobacz również