Bracia Golec musieli podjąć decyzję
Instagram.com golecuorkiestra
Monika Majko - 27 Listopada 2020

Bracia Golec musieli podjąć bolesną decyzję. Chodzi o zdrowie ich mamy, długo dyskutowali

Bracia Golec nie mogli postąpić inaczej, chodzi o zdrowie i życie ich ukochanej mamy, z którą sławni muzycy są wyjątkowo związani. Rodzina długo o tym rozmawiała, musieli jednak podjąć ostateczną decyzję, ryzyko było zbyt duże.

Bracia Golec od lat wspólnie występują na scenie jako Golec uOrkiestra. Bliźniacy są blisko związani nie tylko ze sobą, wyjątkowa więź łączy ich również z ukochaną mamą. W związku z zagrożeniem koronawirusem, Paweł i Łukasz Golec musieli podjąć trudną decyzję.

Bracia Golec chcą chronić swoją mamę

Paweł i Łukasz Golec nigdy nie ukrywali, że są bardzo związani ze swoją mamą. Bliźniacy dbają o nią jak tylko potrafią, dlatego, jak donoszą media, w ostatnim czasie podjęli wraz ze swoimi rodzinami wyjątkowo trudną decyzję.

Wystarczyło, że spojrzeli na zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dosłownie wściekli się, zwrócili uwagę na jedną rzeczWystarczyło, że spojrzeli na zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dosłownie wściekli się, zwrócili uwagę na jedną rzeczCzytaj dalej

Bracia Golec ograniczyli swoje kontakty z mamą w związku z zagrożeniem koronawirusem. By nie narażać seniorki rodu na niebezpieczeństwo zakażenia COVID-19, muzycy zdecydowali się na czasowe odwołanie wspólnych spotkań.

- Twórcy Golec uOrkiestry po długiej rodzinnej naradzie z bólem serca postanowili ograniczyć kontakty z mamą. Wszystko w trosce o jej zdrowie i bezpieczeństwo. Nigdy by sobie nie darowali, gdyby zakaziła się koronawirusem. Zaczęli więc organizować jej wszystko telefonicznie - przekazała "Rewia".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Bracia Golec podjęli decyzje o ograniczeniu kontaktów z seniorką rodu

By nie narażać swojej mamy na poważne konsekwencje zdrowotne bliźniacy postanowili nie spotykać się z nią w najbliższym czasie. Wciąż jednak dbają o jej potrzeby dostarczając jej zakupy czy umawiając telefonicznie wizyty u lekarzy.

- Mama miała kilka operacji, na biodro i kolano. Na szczęście jest w dobrej formie i dziękować Bogu daje sobie świetnie radę. Nic jej nie dolega, ale z racji wieku jest w grupie ryzyka - zdradzają Golcowie w rozmowie z "Rewią".

- Mama to aktorka i wodzirejka, która ma taką ikrę, witalność i charyzmę, jakiej brakuje młodym ludziom. Takiego podejścia do świata i takiego optymizmu można jej tylko pozazdrościć - dodali znani bliźniacy.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dwa komunikaty ministerstwa jeden po drugim. Doszło do poważnej pomyłki, znowu podano błędną liczbę zakażeń
  2. Ciągle przesuwano jej wizytę. Gdy lekarz w końcu zobaczył jej policzek, usłyszała wyrok – 6 miesięcy życia
  3. Będzie dodatek do 500 plus? Pojawiła się oficjalna wiadomość, wielu rodziców będzie wniebowziętych

Niedawno słynni górale wyremontowali również dom seniorki rodu i dostosowali go do jej aktualnych potrzeb. Wiele osób zazdrości kobiecie tak opiekuńczych synów.

- Zrobiliśmy wszystko z zewnątrz i w środku. Chcieliśmy, aby miejsce, które tak bardzo kocha, wyglądało idealnie i żeby czuła się w nim dobrze i bezpiecznie - zapewniają bracia Golec.

Paweł i Łukasz Golec pojawili się niedawno na medialnym świeczniku z powodu pojawienia się na liście obdarzonych wsparcie z Funduszu Wsparcia Kultury, wypłacanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Z rządowej dotacji bracia Golec mieli otrzymać aż 1,9 miliona złotych wsparcia, na razie jednak wypłaty przyznanych przez Ministerstwo Kultury środków zostały wstrzymane w związku z kontrowersjami, jakie wywołały.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Rada Ministrów wydała nowe rozporządzenie. Dotyczy świąt Bożego Narodzenia, wielu Polaków się wścieknie
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Wierni są oburzeni. Ksiądz zaczyna kolędę pomimo epidemii, każdy dostał od niego skandaliczną przesyłkę
  4. Z ostatniej chwili: nowe wytyczne dla żłobków i przedszkoli. Ważne zmiany, trzeba wiedzieć
  5. Elżbieta Jaworowicz wparowała do domu Zenka Martyniuka. Niebywałe sceny w TVP, nikt się nie spodziewał
  6. Sto razy lepsze niż zwykłe frytki, zdrowsze niż chipsy. Talarki ziemniaczane zrobisz banalnie łatwo, a smak pokochasz od razu
  7. Leśnicy pracowali w lesie. Porażające znalezisko odebrało im mowę, grom z jasnego nieba
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Pomponik/WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News