Bracia ukradli babci samochód, nie mieści się w głowie ile mieli lat. Doszło do niewyobrażalnej tragedii

Bracia ukradli babci samochód, nie mieści się w głowie ile mieli lat. Doszło do niewyobrażalnej tragedii Źródło: Pixabay Gellinger

Bracia z Missouri w USA zginęli w tragicznym wypadku, do którego doszło w okolicach Kansas City. Do katastrofalnego w skutkach incydentu doszło na wskutek kradzieży samochodu. Chłopcy postanowili pojeździć autem należącym do babci. Kiedy policja ujawniła wiek zmarłych dzieci, internauci byli zszokowani.

Do wypadku doszło wczoraj w godzinach popołudniowych. Zgodnie z raportem Missouri Highway Patrol, służby przybyły na miejsce zdarzenia około 16:20. Funkcjonariusze nigdy nie zapomną tego, co zobaczyli na drodze niedaleko Kansas City. W rozbitym samochodzie marki Buick LaCrosse znaleziono ciała dwóch braci. Dzieci miały sześć i siedem lat.

Bracia zginęli w tragicznym wypadku

Znudzeni chłopcy wykorzystali nieuwagę babci i ukradli kluczyki do jej samochodu. Starszy z braci usiadł za kółkiem i udał się na wschód drogą East Blue Mills Road. Sześciolatek siedział na miejscu pasażera. Bracia poruszali się ze znaczną prędkością. Niestety, wkrótce po wyjeździe z domu siedmiolatek stracił panowanie nad kierownicą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Z raportu służb ratunkowych wynika, że samochód prowadzony przez dziecko z dużą siłą uderzył w przydrożną barierkę, po czym wzniósł się w powietrze. Opadając na ziemię wbił się w drut kolczasty i obrócił się. Dachowanie zakończyło się na jednym z drzew porastających pobocze. Auto stanęło w płomieniach.

Chłopcy zginęli na miejscu. Policja poinformowała, że w momencie wypadku nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa. Szeryf Darryl Forte opublikował zdjęcia z miejsca katastrofy w mediach społecznościowych. Nazwisk dzieci nie podano do informacji publicznej. Wiadomo, że pochodziły z miasteczka Independence.

Zespół śledczych, Missouri Highway Patrol Major Crash Team, zajmuje się dochodzeniem w sprawie ustalenia dokładnych okoliczności wypadku. Na ten moment wiemy, że bezpośrednią przyczyną fatalnego w skutkach uderzenia było znaczne przekroczenie prędkości.

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła tragiczna wiadomość. Z powodu koronawirusa zmarł uwielbiany lekarz

2. Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Zrobiła córce rzecz, przez którą internauci zmieszali ją z błote

Internauci są przerażeni tą niewyobrażalną tragedią. Wyrazy smutku i współczucia zamieszczają na Twitterze lokalnej policji. Wielu z nich stara się bronić babci, która opiekowała się chłopcami w dniu wypadku.

- To straszne. Zastanówmy się, ilu z nas odpowiednio zabezpiecza broń i kluczyki do samochodów. Na co dzień nie zastanawiamy się nad konsekwencjami naszej nieuwagi. Tymczasem, jak pokazują dzisiejsze wydarzenia, zagrażają nam nie tylko kradzieże. W przypadku dzisiejszego wypadku nie można szukać winnych. Może babcia była w łazience? To, co się stało, jest dla niej wystarczającą karą - napisał pod postem pewien mężczyzna.

To nie jedyny tragiczny wypadek we wczorajszym dniu. Informowaliśmy również o nieszczęśliwym incydencie z udziałem polskiej reprezentantki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Uwielbiany były sportowiec zginął podczas zamieszek
  3. Porównano obecne ceny truskawek i ceny sprzed roku. Różnica przyprawia o zawrót głowy
  4. Sławomir coraz mniej przypomina siebie. Jego nowe zdjęcie zdumiewa, fani nie mogli go poznać
  5. Spacerując po cmentarzu natrafiła na widok, którego nie da się zapomnieć. Wygląd grobu sprawia, że przechodzą ciarki
  6. Smutek właścicieli restauracji. Ich biznesy upadły po wizycie Magdy Gessler

 

Źródło: o2.pl/abc15

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News