Bożena Dykiel się poddała. Niepokojące słowa aktorki

Bożena Dykiel się poddała. Niepokojące słowa aktorki Źródło: flickr.com

Bożena Dykiel jest jedną z bardziej znanych i lubianych aktorek w Polsce. Trudno wyobrazić sobie bez niej chociażby jeden z najbardziej popularnych seriali, czyli Na wspólnej. Ostatnio z jej strony padły niepokojące słowa. Czyżby aktorka się poddała?

Bożena Dykiel mimo swojego wieku pozostaje bardzo aktywna zawodowo. Często w jej wywiadach można zauważyć, że jest osobą twardo stąpającą po ziemi i bardzo zorganizowaną. Coś się w niej jednak ostatnio zmieniło. Czyżby aktorka... poddała się? Jej ostatnia wypowiedź bardzo zaniepokoiła jej fanów. Od lat aktorka pozostaje szczęśliwą żoną Ryszarda Kirejczyka. Do tej pory to małżeństwo tylko potęgowało jej pozytywną energię do życia.

Bożena Dykiel przechodzi kryzys?

- Jestem w takim momencie życia, że ja naprawdę już nic nie muszę. Ja tylko mojemu mężowi muszę jeszcze obiad zrobić - powiedziała w jednym z wywiadów. Jej fani obawiają się, że aktorka nie chce już podejmować wyzwań zawodowych. Faktycznie, stworzyła już niezapomniane kreacje w serialach: Dom, Na wspólnej, Alternatywy 4, Czterdziestolatek oraz kinowych hitach, takich jak chociażby Znachor. Grała u boku najlepszych aktorów, ale wiadomo, że mogłaby jeszcze zagrać rolę życia. Krystyna Feldmann tuż przed śmiercią zagrała Nikifora, który za taką właśnie rolę został uznany. Dykiel jest jeszcze młoda. Może zamiast skupiać się na obiedzie dla męża, powinna znowu spróbować swoich sił, podejmując nowe, aktorskie wyzwania. Jej powrót na wielki ekran na pewno bardzo ucieszyłby fanów. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. CENZURA! Wymazują polskie gwiazdy z mediów za to nagranie
  2. Wypadek Beaty Szydło! Chcą zniszczyć byłą premier
  3. Dramatyczna akcja ratunkowa! Ciężarówka wjechała w pociąg. Są ofiary śmiertelne
  4. Macierewicz wykorzystał chorego Kaczyńskiego! Burza w PiS
  5. Ile Kaczyński czekał na operację kolana? Będziecie w szoku
Źródło: weekend.gazeta.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News