Bożena Dykiel przygnieciona falą krytyki. "Skóra zdjęta z trupa nie wygląda dobrze"

Bożena Dykiel przygnieciona falą krytyki. "Skóra zdjęta z trupa nie wygląda dobrze" Źródło:

Bożena Dykiel musi się bronić przed falą krytyki. Ukochana bohaterka serialu "Na wspólnej" Marysia Zięba zdobyła serca polskich widzów już kilka lat wstecz. Teraz aktorka zdecydowała się udzielić wywiadu. Zdaniem wielu, powiedziała jednak za dużo.

Bożena Dykiel jest jedną z ulubionych aktorek Polaków. Każdego wieczoru fani masowo siadają przed telewizorami, by śledzić kultowy serial TVN z jej udziałem. Dała się także poznać swoimi dość kontrowersyjnymi wypowiedziami - mocno konserwatywnie oceniając rzeczywistość. W dniu swoich urodzin otrzymała list z życzeniami od samego Andrzeja Dudy. Teraz, zdaniem internautów, przyznała się do makabrycznej rzeczy.

Aktorka o zwierzętach. Co Bożena Dykiel powiedziała w wywiadzie

Aktorka nosi futra. W wywiadzie dla "PrzeAmbitni" przyznała się do tego, że nie wyobraża sobie zimy bez kożucha. Zaczęło się od niewinnego pytania o pokaz Doroty Goldpoint. - Niestety kocham futra! Więc bardzo mi się podobały elementy futrzane (w pokazie, przypis red.). Kobieta zawsze dobrze wygląda w futrach a poza tym mamy klimat taki, że niestety, ale futra to jest coś! Ja mam futro od wielu wielu lat, w którym nigdy nie marznę mimo temperatury. Internauci natychmiast skomentowali wypowiedź Dykiel. - Nikt owinięty w skórę zdjętą z trupa nie wygląda dobrze - pisze jeden z nich. - Pomijając kwestie okrucieństwa w procesie powstawania futer, uważam ze są wyjątkowo okropne, kobiety wyglądają w nich na 100 kg cięższe, bezkształtne i przypominają yeti - czytamy dalej. - Jak ja gardzę osobami, które dla zaspokojenia własnej próżności noszą naturalne futra! Przemysł futrzarski to barbarzyństwo! - czytamy dalej. Perfekcyjna na planie, świetnie zorganizowana w życiu Bożena Dykiel nie wzbudziła entuzjazmu swoją kontrowersyjną wypowiedzią. W momencie, gdy największe gwiazdy walczą o medialną promocję uświadamiania, czym jest zabijanie zwierząt, a światowi projektanci decydują o zaprzestaniu korzystania z naturalnych futer, wypowiedź Dykiel może wyjątkowo niekorzystnie wpłynąć na wizerunek przedsięwzięcia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdy w obronie zwierząt

Joanna Krupa, Kinga Rusin, Maja Ostaszewska, Michał Piróg, Marcin Dorociński - to najbardziej aktywne w ostatnich latach gwiazdy, które walczą o prawa zwierząt. Wiele z nich, zdaje się być zaangażowanych także w budowanie świadomości w przestrzeni medialnej. Czy wypowiedź aktorki "Na wspólnej" kultowej stacji TVN zachęci zwolenników futer do noszenia ich zimą?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zwiastun Na Wspólnej mrozi krew w żyłach. Marek we krwi, tragiczny wypadek
  2. Fani "Na Wspólnej" w wielkim smutku. Uwielbiana aktorka odchodzi po latach
  3. Gwiazdor DDTVN poddał się intymnemu badaniu na wizji! Widzowie w szoku
  4. Gwiazdy, które walczą o prawa zwierząt
  5. Dramatyczny apel gwiazdy disco polo. Nikt nie chce pomóc malutkim bezdomniakom
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News