Smutne wieści na temat Bożeny Dykiel. Współczujemy

Smutne wieści na temat Bożeny Dykiel. Współczujemy Źródło: .

Bożena Dykiel obecnie kojarzona jest głównie z roli Marii Zięby w serialu "Na Wspólnej". Nie wszyscy pamiętają, że niegdyś występowała w uznanych filmach. Ostatnio przekazała smutne wieści na temat swojej aktorskiej przyszłości.

Bożena Dykiel to prawdziwa weteranka polskiego aktorstwa. W pierwszym filmie wystąpiła w 1972 roku i od tego momentu złapała angaże w produkcjach takich jak "Janosik", "Wesele", "Znachor", "Alternatywy 4" czy "Rozmowy kontrolowane". Jednak od dłuższego czasu jej domeną jest serial "Na Wspólnej", w którym występuje od 2003 roku.

Bożena Dykiel od dłuższego czasu nie grała w filmie

Jak kiedyś wspomniał Cezary Pazura w swoim filmie na YouTube, praca w telewizyjnym serialu, to marzenie niemal każdego aktora. W przeciwieństwie do wyrywkowej gry w filmach zapewnia stały dopływ gotówki, bardziej unormowane godziny pracy i wiele innych korzyści. Stąd też fani mogliby pomyśleć, że Bożena Dykiel nie musi już występować w filmach, bo jej pozycja w "Na Wspólnej" jest bardzo pewna.

Biorąc pod uwagę zasługi i doświadczenie 71-letniej aktorki, można śmiało powiedzieć, że miała prawo osiąść na laurach. Jednak Bożena Dykiel wciąż przejawia chęci i ambicje, na występowanie na srebrnym ekranie. Mimo to, ostatni raz w filmie wystąpiła w 2013 w produkcji "Przedtem, potem". W ostatnim wywiadzie aktorka zdradziła smutne powody tego braku ról filmowych.

Bożena Dykiel zdradza smutny powód swojej absencji na srebrnym ekranie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To nie tak, że jestem tak zajęta swoim życiem czy grą w „Na Wspólnej”, że nie mam czasu na inne role. Nie jestem wybredna! Chętnie zagrałabym w filmie, bo tęsknię za tym gatunkiem. Niestety kino się o mnie nie upomina, a telefon nie jest specjalnie rozdzwoniony. Teraz promowana jest młodość... - mówiła wyraźnie zasmucona aktorka.

Dzisiaj grzeje: 1. Myjesz kurczaka przed gotowaniem? Nigdy tego nie rób, FDA ostrzega. Możesz się zatruć
2. Gwiazda Ranczo przekazała smutne słowa i błaga o pomoc. Potrzeba ponad 2 milionów złotych

Takie słowa mogą być sygnałem dla wielu reżyserów, szukających doświadczonych aktorów do swojej produkcji. Historia kina zna wiele sytuacji, kiedy starsi aktorzy odgrywali fantastyczne role. Dla przykładu Clint Eastwood w słynnym "Gran Torino" miał 78 lat. Z kolei z przykładów z naszego podwórka - słynny Gustaw Holubek, występował w filmie "Lawa" Konwickiego, gdy miał 66 lat. Dlatego Bożena Dykiel może jeszcze poważnie zaskoczyć, jeśli jakiś reżyser zainteresuje się jej umiejętnościami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)
  3. Suczka urodziła niezwykłe szczenię. Podobnych jest tylko 4 na świecie
  4. Gwiazda disco polo i "Barw szczęścia" pokazała zdjęcie ze szpitala. Łzy same cisną się do oczu
  5. Popularny produkt niszczy tarczycę i powoduje nowotwór. Lepiej natychmiast wyrzuć go z lodówki

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News