Bożena Dykiel
ANDRZEJ LANGE/East News
Aneta Wasilewska - 2 Maja 2020

Dopiero teraz kolega z planu zdradził prawdę o Bożenie Dykiel. W telewizji nie widać, jaka jest naprawdę

Bożena Dykiel widzom serialu "Na wspólnej" znana jest bardzo dobrze. Polska aktorka wciela się w swoją postać już od 2003 roku, czyli od pierwszego odcinka. Widowie uwielbiają jej postać, ale nie wiedzą, jak co się dzieje, kiedy na planie pojawia się Bożena Dykiel. Jej kolega z serialu postanowił podzielić się ze wszystkimi pewnym sekretem.

Bożena Dykiel to jedna z ulubionych polskich aktorek, którą widzowie od lat mogą oglądać w serialu "Na Wspólnej". To o jej udziale w tym serialu opowiedział kolega z planu, Mieczysław Hryniewicz. Okazuje się, że aktorka wiele ukrywa przed widzami i nie zdradza, jaka jest naprawdę.

Szczeniak - mix dalmatyńczyka i jamnikaDalmatyńczyk zapłodnił jamnika, ich szczeniaki wyglądają niesamowicie. Zdjęcie odbiera mowęCzytaj dalej

Jaka jest Bożena Dykiel na planie "Na Wspólnej"?

Mieczysław Hryniewicz w rozmowie z "Faktem" zdradził, jak układa mu się współpraca z koleżanką. Bożena Dykiel w serialu "Na Wspólnej" gra rolę jego żony, aktorzy więc każdego dnia spotykają się na planie i spędzają ze sobą czas. Od emisji pierwszego odcinka minęło już wiele lat, więc Hryniewicz zdążył już poznać swoją koleżankę.

- Trochę już zagrałem w życiu scen, gdy zabijałem, oszukiwałem, krzyczałem. Jednak nic mnie tak emocjonalnie nie wyczerpuje, jak zagranie kłótni z Bożenką - przekazał aktor.

Przy okazji rozmowy wyszło na jaw, że Hryniewicz nie jest zachwycony faktem, że Bożena Dykiel jest jego serialową żoną. Dodał także, że cała ekipa przejawia duży respekt przed aktorką.

- Wcześniej bardzo boli mnie tego dnia brzuch, a już po nakręceniu – głowa. Nie wiem, dlaczego tak się dzieje, ale chyba po prostu jej aura tak na mnie działa. Ale żeby nie było to źle odebrane: oczywiście kocham Bożenkę nad życie! - dodał aktor.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kacperek - rekonstrukcja zdarzeńJak wyglądały ostatnie chwile Kacperka przed zaginięciem? Rekonstrukcja zdarzeń przyprawia o ciarkiCzytaj dalej

Bożena Dykiel poznała się z Hryniewiczem wiele lat wcześniej

Bożena Dykiel zna się z Mieczysławem Hryniewiczem już od kilkudziesięciu lat. Aktor wyznał, kiedy miało miejsce ich pierwsze spotkanie, dodał także, że Bożena Dykiel wpadła mu od razu w oko. Wtedy nie wiedział, że po latach ich drogi znowu się skrzyżują.

Dzisiaj grzeje:

1. Ojciec znalazł dziecko na ogródkach działkowych. Matka została przesłuchana, usłyszała poważne zarzuty
2. Niestety, nie żyje Paulina. Jej własny chłopak zrobił z ciałem niewybaczalną rzecz

- Prywatnie znamy się z Bożenką od 1969 roku, czyli od mojego przyjazdu do Warszawy. Pamiętam ją, jak była w komisji przyjmującej uczniów do szkoły teatralnej. Zawsze uśmiechnięta dodawała otuchy innym. I wtedy, muszę przyznać, wpadła mi w oko! - wyznał.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagła śmierć nastolatki. Odeszła 15-letnia Julia
  2. Polscy kibole starli się przed szpitalem. Gorszące sceny zarejestrowała kamera (WIDEO)
  3. Dopiero teraz kolega z planu zdradził prawdę o Bożenie Dykiel. W telewizji nie widać, jaka jest naprawdę
  4. Na scenę "Mam talent" weszła pulchna, nieśmiała kobieta. Członek jury otworzył usta ze zdumienia, gdy zaczęła występ
  5. Minister zdrowia apeluje do wszystkich Polaków. Dane są porażające, nie żyje 20 osób
  6. Dziwili się po co jej paleta w ogródku. Zaniemówili widząc co w niej wyrosło

Izabela Trojanowska zdrowieBliscy drżą z niepokoju o Izabelę Trojanowską. Chodzi o jej zdrowie, obawiają się nawrotu ciężkiej chorobyCzytaj dalej

źródło: onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News