W poniedziałkowym „Tak czy Nie” w telewizji Polsat News Krzysztof Bosak z Ruchu Narodowego i Andrzej Dołecki z Wolnych Konopi debatowali na temat legalizacji miękkich narkotyków. Po emisji programu pod adresem tego pierwszego posypały się krytyczne komentarze ze strony zwolenników Ruchu Narodowego.

Krzysztof Bosak podczas rozmowy wypowiadał się negatywnie wobec kwestii legalizacji marihuany. Młody polityk Ruchu Narodowego oświadczył, że gdyby miał możliwość głosowania ustawy legalizującej marihuanę to oddałby głos sprzeciwiający się.

– Nie głosowałbym za tym. Uważam, że wprowadzenie tego do legalnego obiegu doprowadziłoby do powszechniejszego korzystania. W związku z tym więcej osób będzie korzystało z marihuany, która mimo całej propagandy zwolenników jest szkodliwa, źle wpływa na umysł młodego człowieka i uzależnia – powiedział Bosak.

Według Bosaka legalizacja marihuany sprawiłaby także większe zainteresowanie młodzieży groźnymi narkotykami tzw. twardymi i według niego państwo nie powinno do tego przykładać ręki.

Po emisji programu na facebookowym profilu Ruchu Narodowego pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy pod adresem Bosaka ze strony zwolenników jego formacji. Komentarzy popierających sprzeciw wobec legalizacji miękkich narkotyków tj. marihuana było niewiele.

fot. facebook
fot. facebook
rn1
fot. facebook
rn3
fot. facebook
rn4
fot. facebook
rn5
fot. facebook
rn6
fot. facebook

Komentarze popierające negatywne stanowisko Krzysztofa Bosaka w stosunku do legalizacji marihuany należały do mniejszości.

rn2
fot. facebook

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh

Zobacz również