Ukochana Borysa Szyca walczy z chorobą, na którą cierpi 350 mln ludzi. Choroba jej partnera też jest straszna, umiera na nią 3,3 mln osób rocznie

Ukochana Borysa Szyca walczy z chorobą, na którą cierpi 350 mln ludzi. Choroba jej partnera też jest straszna, umiera na nią 3,3 mln osób rocznie Źródło: youtube/tvnpl/

Borys Szyc stara się nie przejmować tym, co było, a zamiast tego woli żyć tym, co jest i będzie. Mimo to na wiele rzeczy nie ma wpływu, dlatego nie jest w stanie żyć w pełni spokojnie. Choroba jego i ukochanej zupełnie zmieniła ich plany.

Borys Szyc od wielu lat jest jednym z popularniejszych, polskich aktorów, co zawdzięcza przede wszystkim swojemu talentowi i determinacji. Choć na ekranach po raz pierwszy zagościł już dawno temu, z każdym rokiem wciąż napływa do niego wiele propozycji ról, z których chętnie korzysta. Praca pochłania niemal cały jego czas, ale aktor nawet w natłoku obowiązków nie jest w stanie zapomnieć o koszmarze, z jakim się zmaga. 

Borys Szyc martwi się o ukochaną, która walczy z okropną chorobą 

Mimo że gwiazdor i Justyna Nagłowska są parą od wielu lat, zostali rodzicami, a w ubiegłym roku wreszcie się zaręczyli, wciąć nie zdecydowali się na ślub. Wygląda na to, że mają poważniejsze zmartwienia na głowie, a jest nimi przede wszystkim depresja, na którą cierpi 39-latka. Choć dzięki terapii i wsparciu bliskich udało jej się zwalczyć najgorsze, choroba co jakiś czas daje o sobie znać.

Kobieta zupełnie nie wstydzi się swojej dolegliwości i mówi o niej głośno. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z wakacji, które zwieńczyła obszernym i dość osobistym opisem, nawiązując do swojego zdrowia psychicznego. 

- Obecnie jestem w dobrej formie, ale jestem na wakacjach, które przed trudnym dla mnie okresem jesienno-zimowym mają mi pomóc nie spaść w dół - wyznała. 

Borys Szyc martwi się u ukochaną i stara się robić wszystko, by choroba nie wróciła. Mimo tak wielu obowiązków i częstych nieobecności w domu, dba o Justynę i pamięta, że potrzebuje chwili wytchnienia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktor również jest poważnie chory 

Warto wspomnieć, że depresja jest jedną z powszechniejszych chorób, na którą cierpi 350 milionów osób i w każdym przypadku, powody schorzenia są zupełnie inne. Być może dzięki swojej chorobie, Nagłowska jeszcze lepiej rozumie Borysa, który podobnie jak ona, zmaga się z prawdziwym potworem, który każdego roku zabiera życie ponad 3 milionom. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna

2. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

Jak zapewne większość wie, Szyc zmagał się z alkoholizmem, jednak dla ukochanej ostatecznie zerwał z nałogiem. Mimo determinacji i długiego czasu w trzeźwości, wciąż musi się pilnować, by problem znów nie powrócił. Zarówno jego, jak i 39-latkę dzieli od nawrotu choroby cienka linia, jednak dzięki wzajemnemu wsparciu pozostają niezwyciężeni. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Bardzo dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa, które wysyłacie do mnie po przeczytaniu wywiadu w Gali ❤️ Te informacje zwrotne są dla mnie bardzo cenne. Dziękuję☀️ Pojawia się też sporo wiadomości odnośnie depresji, jednego z tematów, które tam poruszyłam. Wysyłacie mi swoje historie i pytacie mnie o rady. Obecnie jestem w dobrej formie, ale jestem na wakacjach, które przed trudnym dla mnie okresem jesienno-zimowym mają mi pomóc nie spaść w dół. I z tego miejsca proszę o wyrozumiałość, że teraz nie odpisuję na te wiadomości. Wyciszam swoją głowę oglądając piękne widoki, ćwicząc jogę i magazynując witaminę D ze słońca. Nie potrafię i nie chcę teraz dawać siebie innym, a każda taka interakcja, wchodzenie w cudze historie coś we mnie porusza, rozdrapuje i budzi. A teraz tego nie chcę bo mam czas skupienia na sobie. Rozumiem, że nie każdy może pozwolić sobie na wakacje jesienią, żeby się energetyzować, też kiedyś tego nie robiłam ale od paru lat robię i mi to pomaga. I jest to dla mnie niezwykle ważne. Poszukajcie proszę pomocy u specjalisty, nie bójcie się psychologa, kiedy czujecie, że spadacie, kiedy łóżko woła Was po imieniu, a świat staje się za głośny, za szybki i za zimny, żeby w nim funkcjonować. Nie udzielę Wam innych rad. Sama szukam swoich sposobów, ale na każdego człowieka działa coś innego i nie ma rady, trzeba to odkryć metodą prób i błędów. Dzielę się z Wami tym co moje i co działa na mnie. A wam życzę samych udanych prób i mocno trzymam kciuki za Wasz spokój ducha i siłę do życia. Wysyłam słońce. ☀️ Dobrego dnia ❤️

Post udostępniony przez 🙈🙊🙉🇵🇱 (@jus_naglowska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie tylko prąd zdrożeje. W 2020 roku czeka nas FATALNA niespodzianka
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

Źródło: pomponik 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News