Borys Szyc wziął ślub i zdradził płeć dziecka. Jego wybranka wyglądała olśniewająco pięknie, cudowne zdjęcia

Borys Szyc wziął ślub i zdradził płeć dziecka. Jego wybranka wyglądała olśniewająco pięknie, cudowne zdjęcia Źródło: Instagram / borys.szyc

Borys Szyc opublikował na swoim Instagramie piękne zdjęcia. Aktor zdradził fanom, że wziął ślub. Młode małżeństwo spodziewa się również dziecka.

Borys Szyc pochwalił się swoim ślubem na Instagramie. Popularny aktor zdradził  fanom również płeć dziecka, którego młode małżeństwo niecierpliwie oczekuje. Gwiazdor opublikował w sieci piękne zdjęcia ślubne, internauci są zachwyceni małżeńską sesją pary.

Borys Szyc pochwalił się pięknymi zdjęciami ze swoją ukochaną

Podsumowanie minionych 12 miesięcy opublikował wczoraj na swoim Instagramie Borys Szyc. Uwielbiany aktor opatrzył swój post pięknymi zdjęciami z sesji ślubnej. W ten sposób poinformował fanów, że wziął ślub z wieloletnią partnerką, Justyną Nagłowską, którą poznał na planie Teatru Telewizji. Wyznał też, jakiej płci jest dziecko, którego para niecierpliwie oczekuje.

- Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczęśliwi. Tak, będziemy mieli syna. Oglądaliście taką głupią komedię z Jimem Carreyem „Yes Man”? Okazuje się, że to słowo ma magiczną moc zmiany - napisał na swoim Instagramie Borys Szyc.

Borys Szyc zmienił swoje życie, teraz znów jest szczęśliwy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mężczyzna w ostatnim czasie wprowadził w swoje życie wiele zmian. Wyszedł z uzależnienia alkoholowego i zadbał o siebie. Szyc przyznał, że rok 2019 kończy szczęśliwy i spełniony.

- Trzeba odwagi by zmieniać swoje życie i tego Wam życzę w Nowym Roku. Zaczynam 7 rok trzeźwości, 7 rok mojego cudownego związku, udało mi się umknąć w tej dekadzie śmierci, kocham i jestem kochany. Nigdy nie jest za późno. Wszystkiego dobrego - zakończył aktor.

Dzisiaj grzeje: 1. Kiedy wszyscy bawili się w Sylwestra, świat obiegła koszmarna wiadomość. Kochały go miliony, potworna śmierć

2. Widzom Sylwestra z Polsatem nagle odebrało mowę. Podczas hitu "Mama ostrzegała" dostrzegli dziwny szczegół

Szyc jest z siebie bardzo dumny. Wielokrotnie powtarzał, że udało mu się odbić od dna w ostatniej chwili. Przez te kilka lat odbudował swoje życie i jest z tego bardzo zadowolony. Niedawno opublikował apel do uzależnionych. Aktor chciał przekazać im, że mają siłę, by pokonać chorobę, tak jak on i znów mogą być szczęśliwi.

- Piszę do tych, którzy nadal leżą. I wydaje im się, że już nigdy nie wstaną. Nie pisze dlatego, że mnie teraz w tym pięknym słońcu bolą te wspomnienia. Piszę, bo jestem wdzięczny, że mi się udało. Piszę do Was cierpiących nadal, żyjących w strachu i niszczącym poczuciu winy. Wstawajcie i idźcie się leczyć. To żaden wstyd. To będzie Wasza duma. Wasza siła. Nie ma większych twardzieli niż ci, którzy wygrali z chorobą - napisał aktor.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczesliwi. Tak, będziemy mieli syna. Oglądaliście taką głupią komedię z Jimem Carreyem „Yes Man”? Okazuje się, że to słowo ma magiczną moc zmiany... Trzeba odwagi by zmieniać swoje życie i tego Wam życzę w Nowym Roku. Zaczynam 7 rok trzeźwości, 7 rok mojego cudownego związku, udało mi się umknąć w tej dekadzie śmierci, kocham i jestem kochany. Nigdy nie jest za późno. Wszystkiego dobrego❤️ foto: @laflordelotus.photography #dowidzenia2019 #witaj2020 #wifey #hubby #wszystkiegodobrego❤️ #justmarried #wellalmostjust #dzieki @bizuteriayes

Post udostępniony przez Borys Szyc Official (@borys.szyc)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące, że nasza wątroba ma dosyć. Organ, który ma wpływ na cały organizm
  2. Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka
  3. Ścina z nóg, co zrobił Ronnie Ferrari na scenie. Publiczność oniemiała
  4. Przed 5 ślubem nagranie z Sylwestra trafiło do sieci. Niebywałe, Wiśniewski obejmuje Mandarynę
  5. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów

źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News