Zbigniew Boniek pozostaje wciąż niekwestionowaną legendą krajowego sportu. Jako prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej bardzo często dzieli się na Twitterze swoimi poglądami i przemyśleniami, które komentują tysiące internautów. Tym razem były piłkarz podpadł wielu z nich, bo otwarcie otwarcie wyśmiał… Radio Maryja.

Boniek „podał dalej” tweeta opublikowanego przez przedstawicieli rozgłośni o. Tadeusza Rydzyka. Jego treść informowała o tym, iż reprezentacja Polski w piłce nożnej utrzymała swoją wysoką, szóstą, pozycję w rankingu FIFA.

Podpis, który były sportowiec umieścił pod swym wpisem, rozzłościł jednak wielu jego obserwatorów. Boniek napisał bowiem: „módlmy się”, co okrasił prześmiewczymi emotikonami, jednoznacznie sugerującymi ironiczny ton.

Wielu obserwatorów profilu prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej skrytykowało jego postawę i polityczną opinię. Niektórzy złośliwie nazwali go nawet „prostakiem”, sugerując także, że nie zamierzają już dłużej obserwować byłego sportowca na Twitterze.

Fot. Twitter

14 gorących partnerek piłkarzy, o których marzy każdy facet [ZDJĘCIA]


Po czym poznać, że jesteś wyjątkowo inteligentny? Oto 10 cech!

...

Zobacz również