Bończyk ukrywała to przed rodziną Wodeckiego! Wszystko wyszło na jaw

Bończyk ukrywała to przed rodziną Wodeckiego! Wszystko wyszło na jaw

Rok po śmierci wybitnego muzyka Zbigniewa Wodeckiego na łamach Faktu zostały opisane kulisy relacji jego rodziny z osobą, która uważa się za jego największą przyjaciółkę. Olga Bończyk jest znana m.in. z "Na dobre i na złe", "Prawa Agaty" i "Barw Szczęścia". Poza działalnością aktorską jest znana również z zamiłowania do muzyki, więc kiedy nie jest aktorką na scenie, spełnia się występując w jazzowych recitalach. 

Zbigniew Wodecki zmarł na trasie, obchodząc 40-lecie pracy twórczej. Przyczyną śmierci były powikłania związane z wszczepieniem bajpasów. Jego rodzina i przyjaciele postanowili uczcić pamięć wielkiego kompozytora, kończąc jego trasę występami w miejscach, w których miał się pojawić. Opiekę nad całością przedsięwzięcia objęła jego córka Katarzyna Wodecka-Stubs, a zdaniem wiernych fanów całość wyszła świetnie, klimatycznie i z wyjątkową klasą.

Olga Bończyk, utajony żal

Co zaskakujące nawet czcząc pamięć po zmarłym, można się pokłócić. W wywiadach udzielanych przez Olgę Bończyk, ta skarżyła się na sposób, w jaki została potraktowana przez córkę przyjaciela. Opisując się jako jego najbliższa znajoma, opowiadała o tym, jak do ostatniego momentu trzymała go za rękę, gdy był w szpitalu. Była bardzo zaskoczona, kiedy piosenkę "Walczyk", którą Zbigniew Wodecki miał napisać specjalnie dla niej, jego córka oddała do zaśpiewania komuś innemu. Szukając wsparcia aktorka i wokalistka znalazła kogoś, z kim mogłaby spędzać czas. Na trasie koncertowej Zbyszka poznała Zdzisławę Sośnicką. Jak podaje "Fakt" opierając się na swoim informatorze: "Sośnicka nie jest osobą wylewną i nie zawiera szybko przyjaźni teraz jej powiernicą jest Olga, którą poznała na trasie koncertowej Zbyszka. Okazuje się, że gwiazda wpuściła nawet aktorkę do domu, który do tej pory był jej twierdzą. – Spotykają się w posiadłości Dzidki. Siedzą w ogrodzie lub domu, piją kawę, rozmawiają i wspominają Zbyszka. Widać, że Olga poczuła w Sośnickiej bratnią duszę, której może wypłakać się na ramieniu i pożalić na to, jak potraktowała ją rodzina Wodeckiego."ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda znana z TVP atakuje stację. „Zrobili to na oczach milionów ludzi”
  2. Pracownik Polsatu się wygadał. Tak Sławomir potraktował swoją żonę
  3. Hotel dla zwierząt uśmiercił psa
  4. Michał Wiśniewski po operacji
Olga Bończyk fot. Piotr Ratajski Olga Bończyk fot. Wikimedia Commons
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News