BOMBA w legendarnej galerii handlowej na Śląsku!

BOMBA w legendarnej galerii handlowej na Śląsku!

Wielkie niebezpieczeństwo grozi wszystkim osobom przebywającym w jednej z legendarnych galerii na Śląsku. W będącej jedną z wizytówek miasta obiekcie ogłoszono alarm bombowy. Na miejscu są straż pożarna i policja, które przeczesują teren w poszukiwaniu ładunków wybuchowych.

Dziś w godzinach porannych osoba zarządzająca wrocławskim wieżowcem otrzymała informację, że na terenie legendarnej galerii Sky Tower znajduje się bomba, która eksploduje w sobotę. Zgłoszenie zostało potraktowane bardzo poważnie i nie ma się temu co dziwić, wszak w ostatnim tygodniu doszło do brutalnego ataku na galerię handlową w Stalowej Woli. Służby w całym kraju są od tego czasu postawione w stan najwyższej gotowości.

Służby szukają ładunku

Policjanci nieprzerwanie przeczesują obiekt i sprawdzają czy ładunek rzeczywiście znajduje się w budynku, czy, jak nieraz bywa w podobnych sytuacjach, zgłoszenie było fałszywe. Na miejscu pracują również dwa zastępy straży pożarnej. Sky Tower to jeden z najwyższych budynków w Polsce. Został oddany do użytku w 2012 roku i mierzy 215 metrów. Na terenie wieżowca mieszczą się głównie centra handlowe oraz różnego rodzaju punkty usługowe. Źródło: gazetawroclawska.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News