Gigantyczna eksplozja obok lotniska! Słup ognia na kilkadziesiąt metrów
Karol Zaborowski - 6 Sierpnia 2018

Gigantyczna eksplozja obok lotniska! Słup ognia na kilkadziesiąt metrów

Bolonia jest wstrząśnięta gigantyczną eksplozją, która właśnie miała miejsce na jednej z dróg prowadzących do lotniska. Jak na razie nieznane są przyczyny wybuchu.

Do przerażającego wydarzenia doszło na autostradzie prowadzącej do bolońskiego lotniska we Włoszech. Gigantyczna kula ognia oraz słup czarnego dymu widoczne są z wielu kilometrów. Według informacji podanych przez miejscowe media ogień pochodził z wypadku cysterny, która przewoziła materiały łatwopalne. Wtedy właśnie ogień zajął inne samochody, doprowadzając do wybuchu. Aktualnie na miejsce zdarzenia docierają służby ratunkowe.

Bolonia: gigantyczna eksplozja

Według najnowszych informacji na miejscu są osoby ranne, u których wystąpiły poważne poparzenia. Eksplozja była tak potężna, że odczuwana była w bardzo dużej odległości. Autostrada A14, na której doszło do wybuchu, mieści się przy porcie lotniczym, co mogło doprowadzić do jeszcze większej tragedii. Całe zdarzenie miało miejsce na wiadukcie, który znajduje się nad parkingiem sklepowym. Auta, które się tam znajdowały, również zajęły się ogniem. Sam wiadukt został bardzo mocno uszkodzony. Na nagraniach widać wręcz jak przepala się przez niego żar. Wiadomo już o dwóch ofiarach śmiertelnych i ponad 60 rannych, wśród których są także policjanci. Te informacje mogą jeszcze ulec zmianie, ponieważ wiele osób wciąż jeszcze potrzebuje pomocy po tym tragicznym wypadku.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny screen twitter.comChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Przygotujcie się na najgorsze! Z nieba będzie lał się rekordowy żar

PRZECZYTAJ: Straszny wypadek żony b. premiera Polski. Polityk nie chce jej pomóc!

PRZECZYTAJ: Warszawa: Eksplozja na Woli, wiadomo kim jest sprawca

 
Na parkingu w AtlancieWrota piekieł. Mogą otworzyć się znienacka... [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Martyna Wojciechowska15 gwiazd, które cudem uniknęły śmierci [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: rmf24.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News