Poszła do dentysty z bólem zęba. Gdy usłyszała diagnozę, była blada ze zgrozy

Poszła do dentysty z bólem zęba. Gdy usłyszała diagnozę, była blada ze zgrozy Źródło: facebook/we_care_for_you_madelein_club/

Ból zęba przerodził się w najgorszą diagnozę, jaką tylko ta kobieta mogła usłyszeć. Pacjentka zupełnie nie spodziewała się, że przez zwykłą dolegliwość, z którą każdego dnia zmagają się setki osób, lekarz wykryje u niej coś takiego. To był niestety dopiero początek jej problemów.

Ból zęba okazał się dla niej o wiele gorszy, niż ktokolwiek mógł podejrzewać. Choć codziennie z taką dolegliwością zmagają się tysiące ludzi na całym świecie, w tym przypadku specjalista niezwłocznie zlecił operację, by uratować życie kobiety. Gdy usłyszała tę straszną diagnozę, była blada ze zgrozy, to jednak nie koniec jej problemów - przed nią jeszcze długa droga pełna stresu, bólu i niepewności.

Uskarżała się na ból zęba. Diagnoza była o wiele bardziej wstrząsająca 

42-letnia Madelein Carelse już od kilku dni odczuwała ból w zębie, w związku z czym postanowiła w końcu udać się do dentysty. Po krótkiej wizycie lekarz przepisał jej antybiotyk, dzięki któremu wszystko miało wrócić do normy. To, co stało się później, miało jednak zupełnie odwrotny skutek. 

Kilka dni po wizycie w gabinecie, stan 42-latki zaczął się pogarszać. Nie tylko ból stawał się coraz silniejszy, ale również pod brodą pojawiła się jej czarna plama, która z każdym dniem stawała się coraz większa. Zaniepokojona Madelein postanowiła ponownie udać się do lekarza, jednak tym razem zupełnie innego. Specjalista wykonał kilka niezbędnych badań i jednoznacznie stwierdził, że ta cierpi na niezwykle rzadkie martwicze zapalenie powięzi, co oznacza, że bakterie zaczęły dosłownie pożerać jej ciało od środka. Tak wstrząsająca diagnoza sprawiła, że kobieta zbladła - wymagana była teraz natychmiastowej reakcja ze strony specjalistów, bowiem niebezpieczna choroba mogła w każdej chwili doprowadzić pacjentkę do śmieci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

42-latka przeszła operację 

Po zaleceniach lekarza, kobieta została poddana operacji, podczas której wycięto jej wszystkie zakażone tkanki. Choć jej stan zdrowia się polepszył, to nie koniec problemów. 42-latka będzie wymagała teraz kosztownej operacji plastycznej, za pomocą której specjaliści zrekonstruują jej okolice wokół twarzy i szyi, których niestety nie udało się uratować. Zabieg kosztuje ogromne pieniądze, a po dotychczasowym leczeniu Madelein nie ma już żadnych oszczędności. Pacjentka może jednak liczyć na wsparcie swoich przyjaciół, którzy utworzy specjalną zbiórkę pieniędzy na jej operację plastyczną. 

facebook/we_care_for_you_madelein_club/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dramat aktora ''M jak miłość''. Na własnej skórze przekonał się, czym jest skrajna BIEDA
  2. Piękna gwiazda ''Na Wspólnej'' zmagała się ze STRASZLIWĄ chorobą. Ukrywała to przed całym światem
  3. Opadną Wam szczęki. Dominika Gwit mocno schudła, wygląda jak petarda (Zdjęcia)
  4. Żona znalazła tajemny zeszyt męża. Gdy zobaczyła, co w nim zapisywał, była zdruzgotana
  5. Oburzony juror "Mam talent" przerwał występ 11-latce. Wszystkim aż odebrało mowę
  6. Praktycznie wszyscy piją ją codziennie. O 90% zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwór
     

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News