BoJack Horseman - nowe odcinki już niedługo. Gdzie obejrzymy serię od początku?

BoJack Horseman - nowe odcinki już niedługo. Gdzie obejrzymy serię od początku? Źródło: youtube.com/Netflix

BoJack Horseman S01E01 - gdzie obejrzymy pierwsze odcinki popularnego serialu o człowieku-koniu? Pierwszy sezon podzielił fanów - początkowe odcinki nie były najlepiej przyjęte, a seria rozkręciła się dopiero około ósmego epizodu. Gdzie obejrzymy tę produkcję?

BoJack Horseman S01E01 - pierwszy sezon serialu o aktorze, który dni swojej świetności ma już za sobą, warto obejrzeć jak najszybciej. Już niedługo premiera kolejnego, szóstego już sezonu serii, więc dobrze jest przypomnieć sobie, od czego zaczęła się cała historia BoJacka. Gdzie zobaczymy wszystkie odcinki?

BoJack Horseman S01E01 - BoJack Horseman sezon 1 odcinek 1 - co zobaczyliśmy?

BoJack Horseman na samym początku spotkał się z raczej średnim przyjęciem zarówno krytyków, jak i widzów. Może to dziwić dzisiejszych widzów serialu - jest przecież uwielbiany, a i na różnego rodzaju stronach internetowych, gdzie recenzenci wypowiadają się o produkcjach telewizyjnych, zbiera wysokie oceny. Wszystko za sprawą zmiany tonu, która nastąpiła około połowy pierwszego roku produkcji serialu. Serial, z czegoś, co wydawało się podróbką Family Guy'a, stał się produkcją zajmującą się różnymi, często ciężkimi tematami. W angielskiej wersji językowej występują też gwiazdy kinowe światowego formatu, na przykład znany z Breaking Bad Aaron Paul i aktorka grająca Trzynastkę w serialu Dr House - Olivia Wilde.

Pierwszy odcinek zaczął się bardzo niewinnie. BoJack jest pięćdziesięcioletnim, podstarzały gwiazdorem - a raczej był gwiazdorem 20 lat wcześniej. Oczywiście jest także koniem. Jego jedyną motywacją w życiu jest napisanie autobiografii, ale nie może się za to zabrać - woli spędzać dni oglądając stare odcinki z nim w roli głównej. W końcu jego wydawca zmusza go do zatrudnienia autora-widmo. W tym samym czasie rozpada się związek BoJacka z jego partnerką i równocześnie agentka, Prinecess Carolyn. Na imprezie zorganizowanej przez jego współlokatora, BoJack w końcu spotyka swoją autorkę-widmo Diane i jej partnera. Niestety, okazuje się, że jest to jego odwieczny rywal - Mr. Peanutbutter. Sytuacja nie wygląda dobrze, nie rokuje to też dobrze współpracy Bojacka z Diane.

BoJack Horseman sezon 1 dubbing pl - gdzie obejrzymy online?

Już niedługo będziemy mogli obejrzeć kolejny, 6. już sezon serialu BoJack Horseman. Jego premiera zapowiedziana jest na wrzesień 2019. W tym czasie możemy przypomnieć sobie poprzednie sezony serialu - przecież nie chcemy tęsknić za ulubionymi bohaterami! Niestety, jest tylko jedno miejsce, gdzie możemy oglądać przygody człowieka-konia - Netflix. Nie mamy więc wielkiego wyboru jeśli chodzi o platformy streamingowe.

Jednak dzięki producentom fani polskiego dubbingu w produkcjach mają się z czego cieszyć - na platformie ten serial jest dostępny nie tylko w oryginalnej wersji i wersji z polskimi napisami. Możemy go również obejrzeć i posłuchać całkowicie po polsku, dzięki realizowanemu od początku pierwszego sezonu serialu dubbingowi. Dlatego, jeśli nie lubimy oglądać filmów z oryginalnym dźwiękiem i napisami, BoJack może być świetnym wyborem!

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Krew Boga - premiera i zwiastun filmu
  2. Gra o Tron S08E06 - streszczenie, recenzja [SPOILERY]
  3. Polacy na Eurowizji - lista. Wszystkie występy i miejsca w rankingu
  4. Stranger Things 3. Kiedy nowy sezon serialu?
  5. Wiedźmin - Netflix. Obsada, premiera serialu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News