Pamiętasz Bohuna z Ogniem i Mieczem? Tak wygląda po próbie samobójczej

Pamiętasz Bohuna z Ogniem i Mieczem? Tak wygląda po próbie samobójczej

Bohun z Ogniem i Mieczem złamał serca milionów Polek, kiedy na ekrany kin trafił ów film Jerzego Hoffmana. Kiedyś był największym amantem kina, teraz nie przypomina dawnego siebie. Tak Aleksander Domagarow wygląda po próbie samobójczej.

Aleksander Domagarow, pamiętny Bohun z Ogniem i Mieczem był kiedyś wielką gwiazdą kina. W Polsce niewiele osób już o nim pamięta, ale w rodzimej Rosji wciąż jest rozpoznawalnym aktorem. Niestety, po jego pamiętnej aparycji niewiele pozostało. Kiedyś przystojny Domagarow nie miał łatwego życia prywatnego i to odbiło się na jego wyglądzie i zdrowiu. Aktor miał problemy z kobietami - był żonaty trzykrotnie, nigdy jednak nie stworzył szczęśliwej i stabilnej rodziny. Był alkoholikiem i podobno stosował przemoc wobec swoich partnerek.

Filmowy Bohun miał ciężkie życie

Rola w Ogniem i Mieczem sprawiła, że pożądało go wiele kobiet, ale jak widać - nie przekładało się to na szczęście prywatne. Do tego przeżył prawdziwą tragedię. W 2008 roku zginął jeden z jego dwóch synów. Dimitrij zginął w 2008 roku uderzony przez samochód, nad którym stracił panowanie kierowca. Aktor nie przyszedł na jego pogrzeb, gdyż nie chciał oglądać swego syna w trumnie.
Przez kobietę aktor próbował popełnić samobójstwo. Podczas kłótni z partnerką, Nataszą Gromuszkin, podciął sobie przy niej żyły. Ta podobno miała stwierdzić, że "to jego problem" po czym wyszła z pokoju, w którym się wykrwawiał. Aktora uratował wtedy jego brat. Koleżanki z planu filmowego wspominają go za to całkiem miło, wobec kobiet był zawsze szarmancki, mimo tego, jak żył z nimi prywatnie. - Miło nam się pracowało. Na planie był spokojny i koleżeński. Nie zakochałam się w nim, chociaż wszyscy ostrzegali mnie, że tak może się stać. Od pierwszego wejrzenia jakoś mnie nie wzięło, a potem może zbyt krótko graliśmy ze sobą. Spaliśmy wprawdzie razem w autobusie, czekając na ujęcie przy świątyni Apolla nad morzem, ale on na siedzeniu przede mną, ja za nim. Jest świetnym aktorem i nie ma w nim gwiazdorstwa, nie robi wokół siebie szumu - wspominała w rozmowie z portalem wp.pl Marta Klubowicz, która grała z nim w serialu „Całe zdanie nieboszczyka" . Aleksander Domagarow w latach swojej świetności, fot. Wikipedia Bohun Aleksander Domagarow aktualnie, fot. Instagram Tak Bohun wygląda dziś, fot. Instagram Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tak naprawdę NIE dostajesz obiecanych 500 zł. Oto jak PiS wykiwał Polaków
  2. Po latach to musiało się stać! Oświadczenie Rosji ws. wraku Tupolewa
  3. MORDUJE bezbronne zwierzęta z uśmiechem na twarzy: “Zabijam jedną fokę tygodniowo. Kocham je”
Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News