Legendarny aktor jeszcze parę dni temu bawił się w Opolu. Nagle trafił do szpitala

Legendarny aktor jeszcze parę dni temu bawił się w Opolu. Nagle trafił do szpitala

Bohdan Łazuka, mimo sędziwego wieku, wciąż zaskakuje nas na scenie. Jeszcze dwa tygodnie temu bawił się ze wszystkimi na Festiwalu w Opolu. Teraz jednak z jego zdrowiem nie dzieje się dobrze. Legendarny aktor trafił do szpitala!

Znany z takich filmów jak "Chłopaki nie płaczą" oraz "Poszukiwany, poszukiwana" aktor przewieziony został do szpitala kilka dni temu. Jak się okazuje, legenda polskiej sceny filmowej i teatralnej nie może chodzić! Bohdan Łazuka złamał sobie biodro przy wychodzeniu z wanny na śliską podłogę. Jak sam wyznaje, odkładał od dłuższego czasu zakupienie dywanika i "się doigrał". - Teraz już wiem, że nie należy odkładać takich rzeczy na później, bo człowiek może tego bardzo żałować - wyznaje.

Bohdan Łazuka będzie operowany

Słynny aktor nie narzeka na opiekę w szpitalu. Wręcz przeciwnie - twierdzi, że jest wspaniała. Chwali sobie zainteresowanie lekarzy i pielęgniarek. Całe szczęście, bo Łazuka będzie musiał spędzić w szpitalu jeszcze trochę czasu zanim ponownie stanie na nogi. Czeka go poważna operacja biodra. Jeszcze dziś zbierze się konsylium, na którym zadecyduje się o jej dokładnym przebiegu. Opcji jest bowiem kilka i do tej pory aktor nie ma pewności, co się wydarzy. - Dobrze też że teraz w telewizji jest dużo meczy, bo to moja jedyna rozrywka - dodaje z uśmiechem. Mamy nadzieję, że wczorajsza porażka naszej polskiej reprezentacji nie zdenerwowała go za bardzo i w trakcie operacji będzie w pełni sił. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Bestialskie zabawy najważniejszej twarzy TVP! To miało się nie wydać
  2. O siostrze Lewandowskiego nikt nie słyszał. Teraz pokazała się Polsce
  3. Nie żyje człowiek, którego filmy zachwycały nas wszystkich
  4. Te zdjęcia zapierają dech w piersiach. Przegląd zwycięskich zdjęć konkursu National Geographic
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News