Bohdan Łazuka w szpitalu

Bohdan Łazuka w szpitalu

Bohdan Łazuka trafił do szpitala. Wielu fanów legendarnego aktora po usłyszeniu tej wiadomości zaczęło zachodzić w głowę co stało się ich ulubieńcowi. Okazuje się, że lekarze byli zmuszeni do podjęcia natychmiastowej walki o jego zdrowie.

Bohdan Łazuka znalazł się w szpitalu. Takie informacje sprawiły, że miłośnicy kina gwałtownie wstrzymali oddech. Jedna z największych legend polskiego kina musiała zostać zoperowana w trybie pilnym.

Bohdan Łazuka w szpitalu

Jak donosi Super Express, Bohdan Łazuka znalazł się w szpitalu. Trafił tam ze względu na konieczność poddania się kolejnej operacji biodra. Jego problemy zdrowotne były na tyle poważne, że musiał przez nie zrezygnować z występu na koncercie 100 lat ZASP dla Niepodległej. - Niestety, pan Łazuka nie może dziś wystąpić. Przebywa w szpitalu - poinformowali prowadzący galę Ryszard Rembiszewski i Katarzyna Pakosińska. Dla gwiazdora jest to kolejny bardzo poważny pobyt w szpitalu w ciągu ostatnich miesięcy. W czerwcu Łazuka niefortunnie poślizgnął się w łazience na mokrej posadzce. Wypadek okazał się na tyle poważny, że lekarze podjęli decyzję o bezzwłocznej operacji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Rekonwalescencja przebiegała prawidłowo i wszystko wskazywało na to, że Łazuka już niedługo wróci do pełni sił. - Z tego, co mówił mi lekarz, wszystko się udało. Nie mam gipsu, kroili mnie i robili coś z biodrem. Byłem znieczulony. Nie wiedziałem przez dwie godziny, co się ze mną dzieje - zdradził wówczas Super Expressowi. Po operacji oczywiście przechodził długą rehabilitację. Przez kilka kolejnych tygodni przychodził do niego specjalista, który miał go postawić na nogi w dosłownym sensie. Wydawało się, że akcja zakończyła się sukcesem, ponieważ gwiazdor stanął na scenie podczas swoich 80-tych urodzin. Jednak niedawno zaczęły go nękać komplikacje po poprzedniej operacji. Aktor przestał chodzić. Lekarze ponownie nie mieli wątpliwości co do tego, że musiał iść pod nóż. Jest to sytuacja bardzo poważna ponieważ kolejne operacje na tym samym biodrze na pewno nie działają pozytywnie na stan zdrowia Łazuki. Niektórzy mówią, że jeśli biodro nadal będzie mu doskwierało, to może on mieć bardzo poważne problemy z samodzielnym poruszaniem się. Pojawiają się głosy otwarcie mówiące o tym, że jego problemy zdrowotne mogą nawet prowadzić do kalectwa.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Brawo! N-I-E-S-A-M-O-W-I-T-E, Kwaśniewskiemu naprawdę się udało, cały kraj świętuje 
  2. Widzów zamurowało. Jurorka X Factor: Regularnie brałam narkotyki przed programem 
  3. WSZYSCY wiedzieli, że to nadejdzie. Jackowski miał wizję, wszystko nastąpi już za chwilę 
  4. ZNAKI ZODIAKU, które są największymi leniuchami. Kochają spać
Następny artykuł