Nowe informacje ws. stanu zdrowia Bohdana Łazuki. Trzymamy kciuki

Nowe informacje ws. stanu zdrowia Bohdana Łazuki. Trzymamy kciuki Źródło: Fot. Wikipedia

Bohdan Łazuka jest kultowym dla kultury polskiej artystą. Fani są więc niezwykle zaniepokojeni stanem zdrowia aktora, który przebywa obecnie w szpitalu. Jak donoszą media, gwiazdor musiał na razie zrezygnować z planów zawodowych i poddać się pilnemu, priorytetowemu leczeniu.

Bohdan Łazuka urodził się 31 października 1938 roku. Artysta znany jest jako genialny aktor filmowy i teatralny oraz niezwykle zdolny piosenkarz. Z jego twórczością zapoznały się już kolejne pokolenia Polaków, które mają wciąż nadzieję, że gwiazdor będzie jak najdłużej aktywnie pracował i występował.

Bohdan Łazuka trafił do szpitala. Co stało się aktorowi?

Jak się niestety okazało, Łazuka uległ jakiś czas temu całkowicie niespodziewanemu wypadkowi. Aktor poślizgnął się w łazience i upadł na biodro, które natychmiast trzeba było operować. Chociaż zabieg przebiegł bez niespodziewanych komplikacji, a sam artysta zdawał się wracać do pełni zdrowia, dolegliwość znów dała o sobie znać. Jak donoszą media, Łazuka miał pojawić się na specjalnym koncercie, który organizowało Stowarzyszenie Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji z okazji stulecia odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Gwiazdor niespodziewanie znów poczuł jednak ból w biodrze, który ponownie zaprowadził go do szpitalnego łóżka. Nie wiadomo, jak obecnie czuje się artysta oraz ile zajmie mu powrót do pełnej sprawności. Według medialnych doniesień jego zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, jednak niezmiennie potrzebna jest mu specjalistyczna opieka lekarska.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak fani zareagowali na medialne wieści o Bohdanie Łazuce?

Fani są naprawdę przestraszeni najnowszymi doniesieniami na temat Bohdana Łazuki. Sam aktor nie skomentował medialnych informacji, czym jeszcze bardziej zmartwił widownię, która życzy mu oczywiście bardzo szybkiego powrotu do zdrowia. "Dlaczego te lata tak szybko biegną. Dlaczego teraz co chwilę - sobota, niedziela, sobota, niedziela. Ani się obejrzysz, sześćdziesiątka, siedemdziesiątka, osiemdziesiątka.... Lat przybywa, a sprawności i odporności odwrotnie. PANIE BOHDANIE, proszę natychmiast wracać do zdrowia, bo to, co się ostatnio wyprawia, to szarość gorsza niż listopad..."; "W porządku artysta, moralnie, politycznie super facet, życzę powrotu do zdrowia"; "ZDRÓWKA i nadal pogody ducha życzę!"; "Bohdan, życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymaj się" - czytamy w ciepłych, bardzo pozytywnych komentarzach na jednym z popularnych portali informacyjnych.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wściekli widzowie nie mogą na nią patrzeć. Znienawidzona gwiazda stacji triumfuje
  2. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
  3. Anita i Adrian ze ŚoPW wystąpili w DDTVN! Co za show, widzowie zachwyceni
  4. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
  5. „Wali jej się na mózg”! Kosmiczne ceny w kawiarni Anny Lewandowskiej zwalają z nóg?!
Następny artykuł