Bohater "M jak miłość" nie żyje. Okoliczności są wstrząsające dla widzów

Bohater "M jak miłość" nie żyje. Okoliczności są wstrząsające dla widzów Źródło: screen tvp.pl

"M jak miłość" cały czas zaskakuje swoich widzów kolejnymi wątkami, gdzie każdy kolejny jest jeszcze bardziej dramatyczny. Tym razem przyszła pora na śmierć jednego z bohaterów.

"M jak miłość" początkowo skupiało się na licznych rozterkach miłosnych bohaterów, jednak z biegiem czasu scenarzyści zaczęli być coraz bardziej odważni i implementowali kolejne wątki, które nie jeden raz zaskoczyły fanów. Szczególnie ostatnie odcinki bogate są w naprawdę dramatyczne momenty. Doszło nawet do tego, że niektórzy z fanów odnoszą wrażenie, że ich ukochana telenowela zamienia się powoli w prawdziwy kryminał. Oczywiście sprawy miłosne i rodzinne bohaterów cały czas są na pierwszym planie, ale coraz częściej są przyćmiewane przez kolejne intrygi i katastrofalne wydarzenia.

Bohater "M jak miłość" popełni samobójstwo

W życiu Pawła i Julki wydarzy się prawdziwa tragedia. Kiedy Zduński wejdzie do pokoju, gdzie będzie ojciec jego kochanki, to pomiędzy mężczyznami wywiąże się bardzo dramatyczna i szczera rozmowa, której konsekwencji nikt nie mógł przewidzieć.

Paweł dowie się, że ojciec Julki jakiś czas temu podżyrował swojemu przyjacielowi bardzo duży kredyt, który został przeznaczony na rozkręcenie biznesu. Teraz Kryszak dowiedział się, że firma jego przyjaciela właśnie splajtowała, a nim samym zaczął interesować się komornik, który chce zająć jego dom.

 - Teraz komornik chce zająć nasz dom i go zlicytować na poczet długu. Moja rodzina wyląduje pod mostem - powie ojciec Julki.

 - Na pewno coś jeszcze można zrobić. Coś wymyślimy. Mój brat jest prawnikiem, we wszystkim pomogę - odpowie Paweł.

Kryszak poprosi Pawła, aby ten wyznał wszystko jego rodzinie, ponieważ mężczyzna sam nie ma w sobie na tyle siły, żeby to zrobić. Zduński oczywiście spełni jego obietnicę i opowie wszystko zarówno Julce, jak i jej matce, która na tę straszną informację zareaguje płaczem.

Sama Julka również będzie przerażona tym, co się stało i będzie miała bardzo złe przeczucia odnośnie do tego, jak jej ociec zniesie tę sytuację.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

 - On sam ten dom zbudował i taki był z niego dumny. Jak mieszkaliśmy z dziadkami, jeździł do Niemiec, żeby na niego zarobić, żebyśmy mieli wreszcie swój kąt... A teraz go straci i wszystko to, na co pracował. Boję się o niego, to go zabije - wyzna Julka.

Niestety jej przeczucia okażą się prawdziwe, ponieważ załamany wizją utraty domu, Kryszak popełni samobójstwo. Mężczyzna powiesi się w swoim pokoju.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramatyczne wyznanie Urszuli Dudziak! "Obcięłam sobie ZDROWĄ pierś". Walczyła z nowotworem!
  2. Legendarna polska aktorka po śmierci ukochanego z rozpaczy wyskoczyła z okna!
  3. Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania
  4. Żona Wiśniewskiego właśnie zadziwiła wszystkich. "Zrobi wszystko, żeby odzyskać Michała"
  5. Najbardziej dramatyczna sprawa w karierze Elżbiety Jaworowicz. Miała łzy w oczach

 

źródło: Interia

Następny artykuł