Romantyk czy przegryw? Leciał pół świata do internetowej randki, skończył sam w szpitalu

Romantyk czy przegryw? Leciał pół świata do internetowej randki, skończył sam w szpitalu Źródło:

Nie wszystkie internetowe romanse kończą się jak w filmach. Przekonał się o tym zakochany po uszy Alexander Pieter Cirk, 41-letni holender. Ta historia wzbudza zarówno wzruszenie, jak i wywołuje salwy śmiechu ze strony tych mniej "romantycznych".

Gdy nasz bohater spotkał na internetowym serwisie randkowym piękną Chinkę Zhang, z pewnością nie oczekiwał takiego finału. Według Holendra romans w sieci kwitł do tego stopnia, że postanowił odwiedzić swoją lubą. Specjalnie dla niej zakupił bilet i poleciał do prowincji Hunan.

Niestety ukochana nie raczyła go przywitać po przylocie. Niewzruszony Alexander postanowił na nią zaczekać. Każda rozsądna osoba znalazłszy się w jego sytuacji wynajęłaby hotel i tam wyczekiwała na kobietę swojego życia. Holender postanowił jednak pozostać na lotnisku.

zhang

alex

Po dziesięciu dniach jego stan pogorszył się do tego stopnia, że musiał być odwieziony do lekarza. Po tym wydarzeniu do mediów zgłosiła się sama Zhang. Według niej, minęła się z holendrem i w czasie kiedy przyleciał do Hunan ona była w innej prowincji, gdzie przechodziła operacje plastyczną.

Jest jednak nadzieja, że Chinka odwiedzi Alexandra w szpitalu...

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

wk źródło: gazeta.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News