Bogusław Linda ostro o Walentynkach. "To upokarzające"

Bogusław Linda ostro o Walentynkach. "To upokarzające" Źródło: fot. wikimedia.org

Bogusław Linda słynie z błyskotliwych, ale też dosadnych cytatów. Ostatnio w bardzo krytyczny sposób wypowiedział się na temat święta zakochanych. Popularny aktor nie szczędził gorzkich słów na temat Walentynek.

Bogusław Linda z pewnością nie cieszy się ze zbliżającego się wielkimi krokami święta zakochanych. Aktor bardzo dobitnie skrytykował Walentynki i przy tej okazji dał cenną radę wszystkim panom, którzy zastanawiają się, co kupić swoim partnerkom z tej okazji. Artysta - znany ze swoich ciętych wypowiedzi - również tym razem nie zamierzał przebierać w słowach: - To upokarzające, że swoich partnerów mamy obsypywać miłością tylko raz do roku. To nie dla mnie. Uważam, że dzień zakochanych powinien być codziennie - powiedział w ostrych słowach na łamach "Faktu".

Bogusław Linda bardzo krytycznie o Walentynkach - nie zamierza kupować prezentu swojej ukochanej

Co więcej, polski gwiazdor zadeklarował, że nie zamierza kupować swojej ukochanej żadnego prezentu z tej okazji. 66-letni aktor uważa, że normą powinno być dawanie prezentów swojej drugiej połówce przynajmniej co drugi dzień. Bogusław Linda stara się jak najczęściej obsypywać prezentami swoją żonę Lidię Popiel. Tę piękną modelkę i fotografkę aktor poznał na planie filmu "Kroll". Partnerka nie ma pretensji, że mąż nie pamięta o Walentynkach i z pewnością cieszy się z okazywanej codziennie czułości. Do dziś para jest w szczęśliwym związku i wspólnie wychowuje córkę Aleksandrę. Nie wiadomo, czy wcześniejsze partnerki Lindy były podobnego zdania. Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów był w przeszłości związany między innymi z Polą Raksą i Moniką Jaruzelską.
WIĘCEJ INFORMACJI POD GALERIĄ I FILMEM:

Przeciwnicy Walentynek będą zachwyceni - Bogusław Linda podziela ich opinię

Bogusław Linda nie przywiązuje wagi do Walentynek. Jak sam twierdzi w ogóle nie ma pamięci do dat i zdarza mu się zapominać nawet o swoich urodzinach. Nie ma wątpliwości, że aktor zaskarbił sobie sympatię innych przeciwników amerykańskiego święta zakochanych. Reżyser sztuki teatralnej pt. "Tramwaj zwany pożądaniem" niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym i bardzo rzadko udziela informacji o sprawach osobistych, dlatego jego wypowiedź o Walentynkach ma szczególną wartość. Jest zwięzła i celna, podobnie jak większość jego cytatów. Linda ma opinię świetnego myśliwego i strzelca. Dotyczy to również jego wypowiedzi.Najlepsze newsy dnia:

  1. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Gwiazda uciekła z Warszawy, by zamieszkać w takim miejscu?!
  2. Barbara Kurdej-Szatan na randce z tajemniczym mężczyzną. Zapłacił jej za spotkanie 42 tysiące!
  3. Legendarne słowa zmarłej gwiazdy Świata według Kiepskich. "Jak zostałem wieśniakiem"
  4. Ile zarabia kasjer w Lidlu? Sieć dała właśnie duże podwyżki
  5. Fenomenalny występ 13 latki w Voice Kids. Druga Roxana Węgiel
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: NaTemat       Następny artykuł