Nie mogli oderwać oczu od córki Bogusława Lindy. Jest zjawiskowa [FOTO]

Nie mogli oderwać oczu od córki Bogusława Lindy. Jest zjawiskowa [FOTO] Źródło: youtube

Bogusław Linda pokazał się dziś w towarzystwie córki. Oczy wszystkich zwróciły się na zjawiskowo piękną kobietę. Jej zdjęcia są olśniewające.

Bogusław Linda jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Polsce. Zagrał w wielu produkcjach, które figurują na liście największych przebojów polskiej kinematografii. W związku z premierą najnowszego filmu, w którym wystąpił, pokazał swoją olśniewającą córkę. Nie można było przestać na nią patrzeć, kobieta jest niezmiernie piękna. 

Premiera nowego filmu. Bogusław Linda przyszedł w towarzystwie córki

Na premierze kontynuacji kultowego filmu "Psy" pojawił się Bogusław Linda razem ze swoją córką, 28-letnią Aleksandrą Lindą. Młoda dziewczyna zagrała razem z ojcem w produkcji "Psy 3. W imię zasad" Władysława Pasikowskiego, w którym wcieliła się w Jankę. 

Aleksandra Linda od niedawna zaczęła podążać ścieżką karierą taty. Bogusław Linda jest zachwycony decyzją córki, która ostatnio wystąpiła w "Totemie" i "Diablo. Wyścig o wszystko".

Premiera "Psów" przyciągnęła wiele gwiazd znanych z polskiego kina czy produkcji telewizyjnych. Jednak, to córka Bogusława Lindy skradła całe show. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Olśniewająca uroda córki Lindy

28-letnia Aleksandra Linda pozowała do zdjęć razem z tatą. Nie dało się nie zauważyć bardzo odważnej kreacji, na jaką zdecydowała się młoda aktorka. 

Córka Lindy miała na sobie czarną sukienkę z niezwykle głębokim dekoltem. Do odważnej stylizacji aktorka dobrała czarną torebkę. Włosy miała modnie zaczesane do tyłu, co pozwoliło wyeksponować jej twarz, pokrytą skromnym makijażem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Była żona Pazury: „Pochowałam dwoje dzieci”. Pokazała zdjęcia

2. Naprawdę bolesna wiadomość. Nie żyje Zbigniew Wiśniewski

 

Zebrani na premierze nie mogli przestać zachwycać się wyglądem młodej aktorki. W sieci pojawiły się już pierwsze głosy, że Bogusław Linda przyszedł w towarzystwie najlepiej ubranej aktorki. 

fot. TRICOLORS/EAST NEWS

fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Najlepsze newsy dnia:

    1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
    2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
    3. Ciężka choroba drastycznie zmieniła Ewę Drzyzgę. Ciągły ból, była na skraju
    4. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show
    5. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji

źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News