Dramat gwiazdy Telewizji Polskiej. Została bez grosza, musiała wyprzedać majątek

Dramat gwiazdy Telewizji Polskiej. Została bez grosza, musiała wyprzedać majątek

Bogumiła Wander była przez lata jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Obecnie musi jednak borykać się z ogromnymi problemami finansowymi. Niezwykle szczerze opowiedział o nich mąż prezenterki, Krzysztof Baranowski.

Związek Wander oraz jej życiowego partnera rozpoczął się w atmosferze niemałego skandalu. Dziś obserwatorzy życia celebrytki mogą jednak odważnie stwierdzić, że parę łączy naprawdę silne, dojrzałe uczucie.

Bogumiła Wander: kłopoty finansowe gwiazdy

Niestety małżeństwa nie omijają ogromne problemy. Baranowski przyznał bowiem szczerze w jednym z wywiadów, że... zbankrutował. - Musieliśmy sprzedać samochód Bogusi, żeby mieć na codzienne wydatki. Teraz musimy sprzedać nasz elegancki dom w Konstancinie i przenieść się do mniejszego mieszkania w Warszawie. Jest nam bardzo przykro, szczególnie Bogusi, która była przy budowaniu wszystkiego. Ale decyzja już zapadła - wyjawił mąż spikerki.

Szczere wyznanie

- Przyznaję się do tego, że jestem bankrutem, ale wcale nie uważam, żeby to było dla mnie uwłaczające. (...) Wiem, że ludziom się wydaje, że żyję luksusowo, ale prawda jest inna. I wcale na nią nie narzekam. Po prostu muszę odnaleźć się w nowej sytuacji. Sprzedać dom, kupić małe mieszkanie i szczęśliwie żyć w nim przez następne lata - powiedział także Baranowski w rozmowie z Plejadą. - Jestem bankrutem i się tego nie wstydzę - stwierdził także niezwykle szczerze i dosadnie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zamachowski pęka z zazdrości. Monika spotyka się z innym
  2. Tragedia. Syn i żona Zenka Martyniuka zostali sterroryzowani
  3. Po latach mało kto o nim pamiętał. Gwiazdor ABBY umarł bez rozgłosu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News