Bogumiła Wander w ośrodku
TRICOLORS/East News
Monika Majko - 25 Listopada 2020

Mąż Bogumiły Wander przekazał smutne wieści. Nie ma z nią kontaktu, musiał podjąć ważną decyzję

Bogumiła Wander była niegdyś jedną z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Słynna dziennikarka od lat zmaga się jednak z poważnymi problemami zdrowotnymi. Mąż prezenterki przekazał wyjątkowo smutne wieści, musiał podjąć ważne decyzje.

Bogumiła Wander poślubiła obecnego męża, Piotra Baranowskiego, w 2005 roku. Para długo czekała na wspólne szczęście, teraz jednak nastał dla nich czas smutku. Przez pandemię koronowirusa małżonkowie zostali rozdzieleni, a w związku z trudną sytuacją zdrowotną dziennikarki, jej ukochany podjął ostateczną decyzję.

Bogumiła Wander i Piotr Baranowski pobrali się po wielu latach znajomości

Bogumiła Wander i Piotr Baranowski poznali się jeszcze w latach 70. jednak żadne z nich nie chciało porzucać obecnych partnerów oraz przede wszystkim swoich dzieci. Choć oboje wiedzieli od razu, że łączy ich niezwykła relacja, czekali ponad 20 lat na to, by w końcu rozpocząć wspólne życie.

Świerzyński skomentował Strajk Kobiet, wszystko poszło na żywo w TVP. Prowadzący zamarłŚwierzyński skomentował Strajk Kobiet, wszystko poszło na żywo w TVP. Prowadzący zamarłCzytaj dalej

Gwiazda Telewizji Polskiej i przystojny kapitan zamieszkali wspólnie dopiero w 2000 roku, a pięć lat później pobrali się w tajemnicy przed swoimi dorosłymi już dziećmi. W końcu jednak ich rodziny zaakceptowały nowe małżeństwo, a zakochani mogli w pełni cieszyć się ze wspólnego życia.

Niestety, ich szczęście zostało zakłócone. Bogumiła Wander zaczęła zmagać się z poważnymi problemami zdrowotnymi, od jakiegoś czasu słynna prezenterka cierpi z powodu choroby Alzheimera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Bogumiła Wander od dwóch lat znajduje się w ośrodku opiekuńczym

Piotr Baranowski wyznał w rozmowie z "Faktem", że niedawno podjął decyzję o sprzedaży ich domu w Konstancinie, ponieważ jego żona już od dwóch lat znajduje się w ośrodku opiekuńczym.

- Moja żona jest już drugi rok pod dobrą opieką lekarzy. Przed pandemią odwiedzałem ją regularnie w ośrodku, ale niestety pandemia nas rozdzieliła i nie mogę tam się pojawiać - wyjawił mąż Bogumiły Wander.

Z powodu pandemii koronawirusa Piotr Baranowski nie ma obecnie żadnego kontaktu ze swoją żoną, ale jak zapewnia, jest ona pod dobrą opieką. Mężczyzna już nie może doczekać się, kiedy znów będzie mógł odwiedzić ukochaną.

- Nie mam takiej możliwości, ale rozmawiam z dyrektorem ośrodka i jestem na bieżąco informowany o stanie zdrowia Bogusi. Dostaję regularnie też jej zdjęcia. U żony wszystko w porządku - podkreśla Piotr Baranowski.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wielkie zmiany dla emerytów już od 1 grudnia. ZUS może zmniejszyć lub zawiesić wypłaty
  2. Mama Zenka Martyniuka przerwała milczenie. Ujawniła szczegóły z przeszłości syna. Niewielu miało pojęcie, jak wyglądało dzieciństwo muzyka
  3. Ministerstwo przekazało kluczowe informacje dla wszystkich Polaków. Każdy musi się podporządkować

Mężczyzna postanowił jednak wykorzystać wolny czas i zająć się czymś, by odgonić od siebie zmartwienia spowodowane obecną sytuacją. Piotr Baranowski napisał książkę, w której dzieli się z czytelnikami swoją fachową wiedzą z zakresu żeglarstwa.

- To album mistrzów malarstwa marynistycznego zatytułowany "Żagle na sztalugach", do którego dopisałem fachowy komentarz. Co prawda nie znam się na malarstwie, ale wiem, jakiego rodzaju manewry wykonują żaglowce, które są namalowane. Wiem nawet, co kapitan myśli, kiedy stoi na mostku i przygotowuje manewr. Malarz to namalował, a ja opowiedziałem historię - tłumaczy ukochany słynnej dziennikarki.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Wiemy, ile koronawirus utrzymuje się na banknotach. Przeprowadzono nowe badania
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Kolosalny błąd w liczeniu zakażonych w Polsce. Ministerstwo Zdrowia podało prawidłową liczbę
  4. Pacjentka bez spodni i bielizny na podłodze w polskim szpitalu, przykry widok. Jest oświadczenie szpitala
  5. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje trzech księży, wszyscy zmarli w niedzielę
  6. Najlepszy możliwy przepis na surówkę z kapusty pekińskiej. Idealny dodatek do dań
  7. Środki dla rolników rozdzielono pospiesznie. Teraz okazuje się, że w USA pieniądze w dużej mierze trafiły do oszustów
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News