Bogumiła Wander przykre wieści
YouTube Patriot24.TV
Joanna Szwalikowska - 25 Października 2020

Bardzo przykre wieści o Bogumile Wander. Mąż podjął dramatyczną, ważną decyzję

Bogumiła Wander jest żywą legendą oraz ikoną telewizji. Przez wiele lat pracowała jako spikerka oraz prezenterka. Jej kariera rozpoczęła się jeszcze w latach 60. Niestety, gwiazda jest w bardzo poważnym stanie. Jej mąż był zmuszony podjąć dramatyczną decyzję.

Bogumiła Wander, co prawda, w 2003 roku pożegnała się z widzami, niejednokrotnie mieliśmy jednak możliwość, by okazjonalnie zobaczyć ją w programach śniadaniowych. Gwiazda była ikoną Telewizji Polskiej, gdzie wraz z Krystyną Loską oraz Edytą Wojtczak stworzyły legendarną drużynę spikerek. Jej klasa oraz osobowość zachwycały wiele osób. Dużą uwagę budziło również życie uczuciowe.

Dobitnie smutna wiadomość o Maryli Rodowicz. Potwierdziły się czarne przypuszczeniaDobitnie smutna wiadomość o Maryli Rodowicz. Potwierdziły się czarne przypuszczeniaCzytaj dalej

Bogumiła Wander jest w poważnym stanie. Mąż podjął dramatyczną decyzję

Legendarna spikerka pracowała w telewizji przez 40 lat. Choć w 2003 roku zakończyła karierę, wciąż pojawiała się na rozmaitych imprezach branżowych. Regularnie portale oraz gazety powracały również do jej przeszłości.

O spikerce zrobiło się również głośno w 2005 roku. Poślubiła wówczas żeglarza Krzysztofa Baranowskiego, który opłynął Ziemię podczas samotnego rejsu. Mężczyzna stał się miłością jej życia, dla niego rozstała się ze Zbigniewem Żołędziowskim, swoim poprzednim mężem. Zakochani mieli ukrywać swoją miłość przez ponad 10 lat. W latach 80. jednak postanowili się ujawnić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiSabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiCzytaj dalej

Niestety, najnowsze doniesienia na temat Bogumiły Wander nie są najlepsze. Prezenterka znajduje się obecnie w szpitalu specjalistycznym w Konstancinie. Jak donosi magazyn "Dobry Tydzień", jej stan systematycznie się pogarsza.

Legenda Telewizji Polskiej od dłuższego czasu choruje na Alzheimera. Jak wynika z doniesień magazynu, jej mąż musiał podjąć dramatyczną decyzję. Oddał swoją żonę pod opiekę specjalistów, ponieważ sam nie był w stanie już się nią zajmować. Choroba z każdym dniem postępowała, a jej stan zdrowia pogarszał się.

- Nie można spuścić jej z oczu ani na chwilę. Przez ostatnie dwa lata Krzysztof był kompletnie wyczerpany - mówił znajomy Krzysztofa Baranowskiego, zdradzając, co dzieje się z Bogumiłą Wander. Informator zdecydował się również wypowiedzieć na temat całej sytuacji.

Jak wynika z relacji bliskiej osoby, Baranowski ma więcej czasu dla siebie, dzięki czemu może oddawać się zajęciom takim jak chodzenie na basen, siłownię czy żeglowanie. Niestety, nie radzi on sobie najlepiej ze stratą ukochanej. Decyzja o oddaniu jej do szpitala specjalistycznego była dla niego bardzo trudnym zadaniem. Nie to jest jednak najgorsze.

By znaleźć się choć nieco bliżej swojej miłości, Baranowski zdecydował się sprzedać dom praz przeprowadził się do apartamentu zlokalizowanego na Wilanowie w Warszawie. Znajduje się on w pobliżu ośrodka, w którym obecnie znajduje się gwiazda. Niestety, pojawił się kolejny problem.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził

2. Od piątku będzie można przemieszczać się tylko do pracy? Nieoficjalne informacje ”Interii”

3. Krzysztof Krawczyk wprawił wszystkich w osłupienie. Zdradził, jaką emeryturę dostaje

- Bogusi nie mogę odwiedzać z powodu pandemii, nie wpuszczają gości. I to jest bardzo przykre, ale regularnie otrzymuję aktualne jej zdjęcia i filmiki - mówił w rozmowie z magazynem "Dobry Tydzień". Mężczyzna w rozmowie z tygodnikiem zwierzył się, iż pandemia koronawirusa sprawiła, że nie jest w stanie widywać swojej ukochanej żony, za którą bardzo tęskni.

Najnowsze wieści na temat Bogumiły Wander są nieprawdopodobnie smutne. Stan zdrowia gwiazdy jest na tyle zły, że mąż nie był już w stanie samodzielnie się nią opiekować. Gdy w końcu zdecydował się zasięgnąć pomocy i oddać ją do szpitala, nie ma nawet możliwości odwiedzenia ukochanej. Regularnie otrzymuje jednak jej zdjęcia oraz filmiki, które sprawiają, że do oczu cisną mu się łzy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Założyła kamery w domu, aby sprawdzić, co robi border collie. Widok bardzo ją zasmucił
  2. Ojciec Igi Świątek skomentował spotkanie córki z prezydentem. Opowiada o dziwacznej sytuacji
  3. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  4. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  5. Tragedia w rodzinie Rafała Trzaskowskiego. W programie na żywo ujawnił bolesną prawdę
  6. Eksperci biją na alarm. Fukushima ponownie nam zagraża
  7. Zmieniła jeden składnik i świat oszalał na ich punkcie. Najlepsze mielone według Magdy Gessler, zrobisz z dziecinną łatwością

Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Dobry Tydzień, Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News